Ako dopadli 4 víkendové analýzy?

Tento víkend som Vám priniesol až 4 analýzy, z toho jedna bola aj súťažná, tie sú s najvyššou kvalitou a budú už iba v tzv. VIP skupine. Ozvali ste sa mi mnohí, za čo Vám ďakujem. Od budúceho víkendu, budú súťažné analýzy iba vo VIP skupine. Všetky ostatné analýzy (nesúťažné) budú aj naďalej pre Vás všetkých zadarmo a verím že opäť spolu zarobíme.

Podmienky pre vstup do VIP skupiny nájdeš TU.
Verifikáciu nájdeš TU.
Spomínané analýzy nájdeš TU.

Vráťme sa k tomuto víkendu, kde som poslal ako prvú analýzu medzi Duklou Banská Bystrica a Slovanom B, kde som tento tip zaradil aj do najvyššej dôvery a Dukla vyhrala rozdielom triedy 3:0. Na rad prišli nesúťažné analýzy, kde Poprad vyhral s prehľadom v Liptovskom Mikuláši, a Pohronie s Vion sa uspokojili s remízou 0:0, tu sme prehrali. Sklamali ma oba tými, mal som tento zápas vynechať, moja vina. Nakoniec som si zahral dnes na to, že Michalovce strelia gól , stalo sa tak ihneď v úvode zápasu, LIVE kurz bol akurát 1,83.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

Ako vidíte analýzy s najvyššou dôverou šlapú zatiaľ bezchybne ale aj analýzy zadarmo (nesúťažné) zarábajú veľmi pekne. Veľa šťastia aj do budúcna.

ŠTATISTIKA VŠETKÝCH ANALÝZ (aj VIP)
POSLEDNÝCH 10 VERIFIKOVANÝCH TIPOV

Všetky analýzy sú zasielané iba mojim VIP klientom. FREE analýzy zverejňujem len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur