ANALÝZA: AS Trenčín – FC Spartak Trnava

Myslel som si že si dám už pokoj túto sezónu, ale táto play off prináša ešte možnosti, ktoré skúsim speňažiť. Pozrieme sa na zápas medzi Trnavou a Trenčínom, kde by mal byť podľa postavenia v tabuľke jednoznačný favorit z Trnavy. Podľa mňa to tak absolútne nie je a teší ma že si to môžem vyskúšať zahrať. Trnava sa v celku schopne pozviechala po koronových odchodoch a na môj vkus to tréner Šarmír v celku dobre stavia, aj keď stále tam vidím veľmi veľa legionárov na to, že chcú ísť cestou mladých Slovákov.

Ich výsledky v 5 kolách boli nad očakávania a preto skončili na 4 pozícii, čo ale v konečnom dôsledku nemusí byť nič pozitívne, keďže dostali ihneď Trenčín, ktorý podľa mňa je favoritom na zisk pohárovej vstupenky. Ružomberok doma podľa mňa aj rád prehral s Dunajskou, práve kvôli tomuto faktoru a ešte k tomu si potrebovali aj oddýchnuť po nahustenom programe. Michalovce sú určite priechodnejšie ako Trenčín, ale uvidíme. Trnave nebude stačiť betónovať ako proti Slovanu, aj keď ich musím pochváliť že ukázali niečo aj smerom dopredu a mladíci sa v Spartaku naozaj snažia a hrajú fajn, čo dokázali aj výsledkami.

Do Trnavy ale pricestuje Trenčín, ktorý podľa mňa patrí momentálne do Top 4 ligy. Síce nerozumiem prečo ukončili spoluprácu s Hrnčárom, ktorý ich vytiahol zase na výslnie ale jedno je isté a to že Trenčín a tréner Ančic čerpajú stále z formy, ktorú priniesol Hrnčár. ja osobne si myslím že Trenčín si vybojuje túto miestenku. O motivácii niet pochýb, práve EU pohár prináša financie ktoré neskutočne chýbajú, ale aj veľkú prestíž, ktorú Trenčín potrebuje v ich filozofii predaja hráčov.

Pre mňa je favorit Trenčín, Trnava vie hrať aj dopredu a nie iba betónovať a v tomto zápase budú musieť smerom dopredu niečo ukázať a to je voda na mlyn Trenčína, ktorý príde v plnej sile a urobí všetko preto aby postúpil. Vidím to na dvojtip neprehra Trenčína a že padnú aspoň 2 góly. Veľa šťastia.


Futbal/Slovensko-1/14.07.2020/20:00h
Trnava – Trenčín
TIP: dvojtip X2 a over 1,5 (neprehra Trenčínu a padnú min. 2 góly)
Kurz: 1,86
Vklad: 6/10
Stávková kancelária: Doxxbet


Viac info o VIP balíku nájdeš TU

Zdielaj