ANALÝZA: AS Trenčín – Fc Vion Zlaté Moravce

Trenčín má ako vždy výbornú ofenzívu a slabú defenzívu. Zatiaľ to potvrdzuje aj minulé kolo. Majú rýchle krídla, teraz prišiel na hrot mohutný útočník Ikoba, zaujímavá ofenzívna sila. Naposledy sa vykartoval stopér Kapuadi, tréner to bude musieť opäť zmeniť.

Vion cez leto vymenil trénera a prišli zaujímaví hráči ako napr. Balaj a pritom udržali Orávika, Ďubeka, Kovaľa a pod. Páčila sa mi zostava Vionu v minulom kole. Tréner Benkovský je mladý tréner, ťažko povedať čo od neho očakávať. Vionu pekne fungovali krídla s Hrnčárom a Kovaľom, ktorých dopĺňa v strede kapitán Ďubek a na hrote Balaj. Naozaj zaujímavá ofenzíva.

V zadu im to trocha škrípe, predsa len defenzívu zložíš ťažšie, aj keď pozitívum je navrát Cogleya do zostavy. Minulé kolo sa vykartoval Orávik, čo bude citeľná strata pre defenzívu mužstva a musí orísť k zmene. V bráne mali šikovného Pindrocha, ktorý odišiel, beriem to ako stratu, aj keď mladý Chovan nie je zlý, síce sem tam spraví nejaký kiks, ale na zlepšenie potrebuje hernú prax.

Ak si zhodnotím vyššie popísané fakty, mali by sme vidieť ofenzívny futbal. Obe mužstvá vedia smerom dopredu a v zadu majú problémy. Naposledy keď tu hral Vion to skončilo prestrelkou 2:2. Aktívnemu futbalu môže dopomôcť aj umelá tráva. Síce bude teplo, ale nemalo by piecť ako posledné dni, čo by mohlo prispieť tiež k aktívnejšiemu prístupu. Kurz by som si vedel predstaviť aj vyššie, aspoň na úroveň 2,00 z bet365. Veľa šťastia


Futbal/Slovensko-1/12.08.2020/19:00h
Trenčín – Zlaté Moravce
TIP: dvojtip Viac ako 2,5g v zápase a každý tím dá gól – áno (v zápase musia padnúť min. 3 góly a každé mužstvo musí dať min. 1 gól, napr. 2:1, 3:1, 1:2, 1:3 atď.)
Kurz: 1,89 (tipsport), 2,00 (bet365)
Vklad: 2/10


Viac info o VIP balíku nájdeš TU

Zdielaj