ANALÝZA: AS Trenčín – MŠK Žilina

Uvidíme zápas dvoch domácich celkov, nakoľko Trenčín hrá na štadióne Žiliny. Očakáva sa ofenzívne atraktívny zápas, umelá tráva by k tomu mala dopomôcť. Keďže pre oba tímy je to známe prostredie, mali by sa pokúsiť ho využiť vo svoj prospech.

Trenčín má nového trénera Hrnčára, ktorý by ich mohol potiahnuť hore, do zostavy sa pomaly dostáva ich najlepší hráč El Mahdioui, čo taktiež prináša úplne iné možnosti. Mal takmer 9 mesačný výpadok, čiže dostávanie sa do formy ešte mierne potrvá.

Keď si to tak zoberiem, Žilina hrá domáci zápas a hrať na nich doma 1X je solídna šanca na výhru takmer v každom zápase, a že padnú min. 3 góly v zápase Žiliny doma, je šanca taktiež dosť vysoká. V zápase Trenčína je opäť veľká pravdepodobnosť na dostatok gólov, v ich doterajších 13 zápasoch padli minimálne 3 góly až 11 krát.

Celková forma Žiliny je tento rok naozaj vynikajúca, minulý zápas dokázali uspieť na pôde Spartaka a to bez svojho hrotáka Boženíka, či v strede Diaza. Na Žilinské pomery padá v ich zápasoch posledné kolá pomenej gólov, ale ak si to rozrobím na drobné hrali na pôdach silných mužstiev, kam neprišli hrať s otvorenou hrou.

Naopak slabšie tímy sa pred nimy uzatvoria a betónujú čo to dá. Myslím si že stretnutie s Trenčínom by nám mohlo priniesť gólovú prestrelku, ale to sa aj kurzovo očakáva, tak sa necháme prekvapiť.

DOXXBET mi umožňuje hrať zaujímavé dvojtipy v podobe neprehry a že padnú aspoň 2 či 3 góly a ja si to aj skúsim zahrať. Veľa šťastia.


Futbal/Slovensko1/03.11.2019/15:00h
Trenčín – Žilina
TIP: X2 a nad 2,5g
KURZ: 2,12 (DOXXBET)
Vklad: 5/10

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo


Všetky analýzy sú zasielané iba mojim VIP klientom. FREE analýzy zverejňujem len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur