ANALÝZA: AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava

Do tretice si zahrám tip aj v tomto pondelkovom zápase, ktorý bude určite ťahákom a verím že nás nesklame úroveň zápasu. Postavia sa proti sebe 2 tímy z opačných tabuľkových pozícii, ale to nie je zatiaľ úplným zrkadlom. Nerozumel som prečo Trenčín odvolal na konci sezóny Hrnčára, ktorý urobil z ich hry pozerateľnú a prinášalo to ovocie. Ale je to asi filozofia klubu čo ma trocha mrzí. Nový tréner Stijn Vreven pôsobí sebavedomo a vyzerá že vie čo robí, ale výsledky tomu zatiaľ nenapovedajú.

Slovan si opisovať nemusíme. Najvyššia kvalita v lige, majú zdvojené až strojené posty vynikajúcimi hráčmi na Slovenské pomery, najvyšší rozpočet atď. Celkovo jednoznačný favorit na zisk titulu, aj keď DAC vyzerá že sa chce tento rok s nimi o to pobiť a kvalitu na to majú. Slovan deklasoval Nitru aj Michalovce 5:0 a potom nečakane prehral v Zlatých Moravciach.

Na ihrisku budú takmer samí legionári na oboch stranách. Bude sa hrať v Žiline na umelej tráve, čiže by nás mal čakať výborný útočný futbal. Verím že sa presadia obe mužstvá, ale kvalita je jednoznačne na strane Slovana. Obe mužstvá budú hladné po futbale, zhodou okolností ani jedno mužstvo nehrali súťažný zápas 2 týždne. Verím že to prispeje k nasadenosti a budú sa tešiť z hry.

Trenčín mal troška nešťastné výsledky, ale doplácajú na nezohratosť medzi sebou a aj na nového trénera, ktorý nepoznal až tak Slovenskú ligu. V Ružomberku viedli 0:2 a nakoniec len remizovali 2:2, proti Vionu zas opačne doťahovali v závere a naposledy proti Žiline to bola prestrelka s lepším koncom pre Žilinu.

Trenčín potrebuje jednoznačne bodovať, lebo sú na poslednom mieste čo nikto z nich nečakal a Slovan po zaváhaní s Vionom a blamáži zo strany UEFA si bude chcieť jednoznačne vylepšiť mentalitu víťazstvom a pokúsia sa zdemolovať Trenčín. Kurzy mi dovolia poistiť stávku na Slovan a k tomu pripojím že padnú nejaké góly za solídny kurz 1,81. Veľa šťastia.


Futbal/Slovensko-1/31.08.2020/19:00h
Trenčín – Slovan Bratislava
TIP: dvojtip X2 a over 2,5 (neprehra Slovanu a padnú min. 3 góly)
Kurz: 1,81 (Doxxbet), 1,80 (Bet365)
Vklad: 5/10
*prípadnou alternatívou môže byť výhra Slovana v ahc-1 (2,17-tipsport) alebo dvojtip výhra slovana a over 2,5 (2,12) alebo dvojtip s overom 1,5 (1,84)


Viac info o VIP balíku nájdeš TU

Zdielaj