ANALÝZA: DAC Dunajská Streda – MŠK Žilina

Autorom analýzy je tipér menom SLOVAK. Štatistiku, verifikáciu a históriu nájdeš TU.

Analýza: Som tu opäť s jednou analýzou na tip ktorý som si teraz vybral. Pôjde o zápas medzi Dunajskou Stredou a Žilinou. Na tento zápas poškuľujem už dlhšie, a sledujem vývoj kurzov hlavne na strane hostí. Žilina je minuloročný majster, a tieto plány má aj na tento rok. Ich práca nie je ako v ostatných kluboch nakúpiť zopár nepoznaných legionárov a čakať či to víde alebo nie. Práve naopak, ich politika je koncepčná, kedy pracujú s hráčmi už od mala, budujú mužstvo dlhodobo. Určite ich bolel odchod napr. kanoniera Hlohovského, ale oni to postupne napravia, zvyknú si na trochu iný štýl a opäť budú predvádzať svoj futbal na ktorý sme zvyknutí. Preto bol úvod sezóny taký aký bol a ja verím že uvidíme Žilinu v inom svetle.
Na domácej strane sa predstaví DAC Dunajská Streda, mužstvo ktoré má doma úplne inú silu, kde ich ženie takmer stále vypredaný štadión. A inak tomu nebude ani toto kolo, kedy uvidíme podľa mňa atraktívny ofenzívny futbal s množstvom šancí a verím že aj s množstvom gólov. Tréner Rossi vyzerá byť kvalitný tréner, ale s mužstvom DACu je treba ešte pracovať. Ale treba povedať že má naozaj skvelú perspektívu na slovenské pomery. V zostave by mal nastúpiť pravdepodobne aj Davis, ktorý je po zranení ale ukáže sa až pred zápasom. Nová posila Kalmár Zsolt nastúpil už minulé kolo, uvidíme toto kolo či bude teda prínosom ako sa očakáva. Tradičný Pačinda a Šafrano predvedú taktiež svoju kvalitu.
DAC inkasoval v posledných 4 kolách až v troch stretnutiach. Na druhej strane Žilina inkasovala vo všetkých štyroch kolách. Myslím si že uvidíme po góle na každej strane a jedno z mužstiev pridá minimálne jeden na vrch. Podľa mňa uvidíme solídny futbal pred vypredanými tribúnami, kde sa predstavia dva kvalitné celky. Mohli by sme vidieť viacero gólov. Veľa šťastia.

Futbal/Slovensko/20.08.2017/18:30h
DAC Dunajská Streda – MŠK Žilina
TIP: over 2,5 (min. 3 góly)
KURZ: 2,00 bet365
VKLAD: 3%

Zdielaj