ANALÝZA: DAC Dunajská Streda – Vion Zlaté Moravce

Z prvej ligy som si vybral zápas medzi DAC a Vionom. Mohlo by to byť zaujímavé stretnutie, ale uvidíme s akou taktikou príde tréner Vionu Praženica. Jeden z posledných pekných víkendov, výborná kulisa v Dunajskej, snáď uvidíme ofenzívnejšie ladení zápas.

Vion hrá aktívne v každom zápase, kde sa súper do seba neuzavrie ako tomu bolo proti Seredi či Pohroniu. DAC bude hrať aktívne na výhru a to by mohlo pomôcť Vionu vymyslieť niečo aj smerom hore. Ofenzívu na to určite majú.

Na strane DAC sa do zostavy vracia kapitán Kalmár, síce iba na striedačku, ale aj toto je výborný signál pre DAC. Myslím si že v druhom polčase dostane aj svoju príležitosť. DAC netrénovalo spolu, má viacero reprezentantov v zostave, preto išlo skôr o individuálne skupinové tréningy. Myslím si že takáto príprava je menej štandardná a môžte naštrbiť mierne koncentráciu mužstva ktoré nebolo dlhšie spolu.

DAC pôjde jednoznačne za víťazstvom, ale práve tu vidím možnosť Vionu min. raz skórovať. Netrúfam si odhadnúť výsledok, DAC je veľký favorit a asi to aj zvládne, ale jedná sa o náročný zápas v ktorom by sme mohli vidieť min. jeden gól na každej strane.

Ako negatívum vidím absenciu Šveca (Vion), ktorý dokáže na krídle vyprodukovať pekné šance. Veľa šťastia.


Futbal/Slovensko1/20.10.2019/18:00h
Dunajská Streda – Zlaté Moravce
TIP: obaja dajú gól – áno
KURZ: 1,96 (Doxxbet)
Vklad: 5/10

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo


Všetky analýzy sú zasielané iba VIP klientom. FREE analýzy zverejňujeme len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj