ANALÝZA: DAC Dunajská Streda – Zemplín Michalovce

Na záver tohoto kolo sa stretne DAC s Michalovcami. papierový favorit je pre stávkové kancelárie jasné a je to jednoznačne domáca Dunajská Streda. Beriem sú favoritom, ale podľa mňa nie až takým ako preferujú.

Domácim bude chýbať dlhodobo kapitán Kalmar a naposledy sa zranil taktiež stredopoliar Connor Ronan. DAC má mužstvo plné ďalších skvelých hráčov, ale títo dvaja im budú chýbať. Obzvlášť kapitán Kalmár ktorý ťahal mužstvo. DAC má za sebou nepriaznivé zápasy, a práve teraz by sa im povzbudenie a potiahnutie od kapitána hodilo viac ako inokedy. Verím že DAC doma zvíťazí, ale proti hos’tom z Michaloviec to nebudú mať úplne jednoduché.

Tréner hostí Šoltis je skúsený a svojich hráčov bude hnať. Do tímu prišli konečne toľko očakávané posily, po ktorých bažil tréner, ale mal pravdu. Mužstvo to nakoplo a posunulo ďalej a ihneď strelili svje prvé góly a zvíťazili.

Cez týždeň som si vyhliadol stávku, že Michalovce strelia gól v kurze 1,86 vo fortune, ale medzičasom samozrejme dropol. Preto si počkám na LIVE, a ak Michalovce nedajú náhodou rýchly gól, mohol by sa vyšplhať aj na 2+. Prípadne stávku obaja dajú gól. Budem informovať v skupine na Telegrame či to hrám a ak áno v akom kurze.

Uvidíme ako sa popasuje domáci tím s absenciami. Michalovce sa pokúsia streliť min. jeden gól. Dunajská Streda doposial hrala 4 zápasy, a v každom dostala min. 1 gól. Dnes budú hrať s novo zloženým stredom pola, uvidimé či to spôsobí nejaké problémy a či to Michalovce dokážu využiť. Do predu bude hra’t obe mužstvá výborná kulisa, ktorá panuje na juhu Slovenska.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU


Futbal/Slovensko 1/18.8.2019/18:00h
DAC Dunajská Streda – MFK Zemplín Michalovce
TIP: Michalovce strelia gól – áno
KURZ: 1,86 (fortuna)


Všetky analýzy sú zasielané iba VIP klientom. FREE analýzy zverejňujeme len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.


Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj