ANALÝZA: FC Nitra – ŠK Slovan Bratislava

Tu sa nebudem extra rozpisovať, vidím hodnotu v kurze, a preto si to vyskúšam zahrať za mierne nižší vklad. Nitra sa snaží zachrániť v lige s novými majiteľmi a novým trénerom, ale s tým istým mužstvom. Chalanov som opisoval v minulej analýze, nie sú zlí, majú zaujímavé individuality ako Ristovski, ktorý je najlepší strelec Nitry s počtom 8 presných zásahov. Keď si zoberieme že Nitra strelila spolu 14 gólov, dal ich väčšinu Ristovski. Nitra patrí k najhorším tímom v strelených góloch, kedy ich dali iba 14 v 20 stretnutiach, čo je pod 1 gól na stretnutie. Aby toho nebolo málo, v minulom zápase dostal červenú kartu kapitán Farkaš a myslím si že to bude mať ešte dohru na disciplinárke. Jeho strata určite ovplyvní, výkon Nitry, patril k najskúsenejším hráčom.

Na druhej strane príde do Nitry Slovan Bratislava, ktorý opisovať je zbytočné. Najciteľnejšia strata v ich podaní bol odchod Šporara, ktorý už strieľa góly v Sportingu Lisabon. Nahradiť ho bude náročné a zrovna Henty to podľa mňa nebude. V útoku sa oslabili, ale v obrane nie, v tej patria stále k najlepším tímom ligy. Veď streliť gól Slovanu, je naozaj náročné, pravidelne hrajú zápasy na 0. Hráčov majú o 2 kategórie vyššie a v bráne je skvelý Greiff. Ich obrana je pre Slovenskú ligu nadštandardná a dať im gól býva veľmi náročné.

V 20 stretnutiach dostali iba 11 gólov, čo je viac ako famózny výsledok, je to približne pól gólu na zápas. Ak si zoberieme zápasy v ktorých neinkasovali, stalo sa tomu tak až v 14 stretnutiach. Toto sú naozaj vynikajúce čísla. V prvých dvoch jarných kolách opäť neinkasovali.

Z faktov vyššie vyplýva, že sa stretne najhoršia ofenzíva s najlepšou obranou, je tu naozaj vysoká šanca že Slovan uhrá tento zápas na 0. Ak si postrážia Ristovskeho, nemuseli by inkasovať. Absencia kapitána Nitry určite nepomôže kompaktnosti mužstva. Góly padajú aj náhodné, alebo po 11-ke, čiže stále je to len tipovanie, ale šanca vs. hodnota v kurze je na môj vkus dosť solídna. Na to že Nitra nestrelí gól je vynikajúci kurz 2,19, ktorý má pre mňa určite hodnotu a vyskúšam si ho zahrať. Fér kurz vidím okolo 1,75. Veľa šťastia.


Futbal/Slovensko-1/01.03.2020/15:30h
FC Nitra – ŠK Slovan Bratislava
TIP: Nitra under 0,5g (Nitra nedá gól)
Kurz: 2.19 (Doxxbet), 2.25 (Bet365)
Vklad: 4/10


Viac info o VIP balíku nájdeš TU

Všetky analýzy sú len porovnanie faktov a informácii zo zákulisia Slovenskej ligy. Moje tipy za analýzami sú doporučenie resp. stávky ktoré hrám ja osobne. Je na Vás ako sa finálne rozhodnete, je to stále iba tipovanie, kedy sa snažíme uhádnuť ako to dopadne a k tomu slúži podrobná analýza faktov, ktorá Vám má napomôcť vybrať správny tip. Určite sa nejedná o dohodnuté stretnutie, alebo 100% istotu. Preto je dôležité dodržiavať money management a všetky pravidlá ktoré sú popísané TU.

Zdielaj