ANALÝZA: FK Dubnica – KFC Komárno

Prvá analýza bola iba pre členov s vkladom 10/10, ale ako som Vás už presvedčil, podobnú kvalitu majú aj dôvery 5/10. Štatistiku nájdeš dole v článku.

Moja druhá analýza z tohoto kola bude v zápase medzi lídrom tabuľky Dubnicou a jedenástym tímom tabuľky Komárnom. Dubnicu sme hrali aj minulý týždeň, vyhrali v Liptovskom Mikuláši a držia sa stále na čele tabuľky s jednou prehrou v Poprade. Myslím si že ešte ich nejaké prehry čakajú, ale či budú hrať aj o postup na konci sezóny, to uvidíme.

Komárno je mužstvo dvoch tvári a ten rozdiel je v hre na domácej pôde a vonku. Podľa mňa sú to dosť rozdielne obrazy hry, kde doma sú naozaj silnejší tím ako vonku. Na juhu sa vždy ťažko hralo a platí to aj pri tomto mužstve. Majú šikovného útočníka Adayilo, ktorého šetrili v pohári a hral len cca 25 min. Ale to je tak všetko, čo by sa im mohlo z protiútokov podariť.

Cez týždeň sa hral slovenský pohár, z ktorého Dubnica už vypadla a tak sa sústredia na tento zápas v klasickom cykle. Naopak Komárno odohralo v utorok ťažký zápas s prvo ligistom z Nitry, kedy podľahli hraťelným výsledok 0:2. Do 86 minúty držali na dostrel remízu a následnú lotérie v podobe jedenástok.

Tento ligový zápas sa hrá v piatok, čo je len pár dní od utorňajšieho ťažkého zápasu s Nitrou. Základná regenerácia bez možnosti nejakej super prípravy na zápas. Ešte aj výjazd von. Na môj vkus majú chalani z Komárna veľmi málo času na regeneráciu a prípravu na zápas s lídrom tabuľky.

Štatisticky v zápasoch Dubnice padá dosť gólov, stará sa o to hlavne ofenzíva Dubnice, ale jeden gól by mohli pridať aj hostia z nejakého protiútoku. Na základe vyššie popísaných faktov si skúsim zahrať na neprehru domácich a že padnú aspoň 3 góly. Takéto stávky z druhej ligy nájdeš iba v Doxxbet. Ak sa zaregistruješ cezomňa, získaš nejaké VIP analýzy zadarmo. Veľa šťastia.


Futbal/Slovensko2/27.9.2019/16:00h
Dubnica – Komárno
TIP: 1X a nad 2,5g
KURZ: 2,01 (Doxxbet)
Vklad: 5/10

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo


Všetky analýzy sú zasielané iba mojim VIP klientom. FREE analýzy zverejňujem len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur