ANALÝZA: FK Dukla Banská Bystrica – FK Dubnica

Keďže VIP tip s dôverou 10/10 sa hrá až zajtra, dnes si zahrám tip v zápase kola, kde uvidíme aktuálne dva najlepšie celky druhej ligy. Sám som zvedavý kde budú oba tímy na konci sezóny, či ich neuvidíme budúci rok v našej prvej lige. Dukla hrá na Štiavničkách svoj posledný zápas a následne začne prebiehať rekonštrukcia, kde na Slovensku vyrastie opäť nový štadión, tentokrát sa ale jedná o štadión atletický. Dukla tu síce bude hrať svoje zápasy, ale iba mužské Áčko. Pre mládež a administratívu si musia hľadať nové priestory, škoda.

Dukla je môj mierny favorit celkovo v lige, vsádzam na nich pravidelne a zatiaľ ma ešte nesklamali. Majú skúsených hráčov, strelca Polievku a tréner Varga to zatiaľ na súperov vie. Hrajú posledný domáci duel na tomto štadióne, budú chcieť jednoznačne vyhrať a rozlúčiť sa dôstojne so svojím stánkom, ktorý si pamätá aj tie väčšie úspechy Dukly Banská Bystrica. Uvidíme ako sa popasujú s dočasným domovom na štadióne vo Zvolene.

V sobotu tam bude túžba a aj kvalita, verím že by sa mohlo podariť domácim zvíťaziť. Proti nim sa nepostaví ľahký súper, ale momentálne najlepšie mužstvo ligy, ktoré prehralo iba raz a to v Poprade. Dubnica má taktiež dobrého trénera Gergelyho, ktorý vykazuje s mužstvom výborné výsledky. Vpredu skúsený Kuzma, či s dobrou kopacou technikou Václav.

Ak si zoberiem že Banská Bystrica bude extra motivovaná vyhrať svoj posledný zápas na domácom štadióne, ich tím mi príde že má mierne vyššiu kvalitu, smeruje mi to k tomu, že Banská Bystrica by mohla tento duel zvládnuť a dostať sa na čelo ligy. Kurzy majú stávkové nastavené správne, nejedná sa o ľahký zápas, ale verím že to zvládnu.

V sobotu má celý deň pršať, trávnik bude podmočený, rozmýšľam či to bude na škodu alebo v prospech gólov. Oba tímy sú v tejto sezóne jednoznačne overové mužstvá. Dukla dala 30 gólov v 11 zápasoch, Dubnica 29. Takéto číslo má už iba Žilina B, ktorá hrá najofenzívnejší futbal (29). Štvrtá v poradí je Petržalka, ktorá nastrielala 21 gólov, čo nie je málo na 11 zápasov, ale v porovnaní s našimi tímami to je o 9 resp. 8 gólov menej.

Čo sa týka inkasovaných gólov, jedná sa o číslo 12 resp. 13, čo pri 11 zápasoch je viac ako 1 inkasovaný gól na zápas. Ak si zoberiem ich útočnú silu (2,7 gólu na zápas) a priemerne 1 inkasovaný gól, mohli by skórovať obe mužstvá.

Keďže mi DOXXBET dovoľuje zaujímavý dvoj tip v podobe 1X a obajan dajú gól za kurz 2,01, idem do toho. Ako alternatívu si prípadne zahrajte čistú jednotku (1,90), ale ja som chcel pre istotu tento tip poistiť a pridám k tomu radšej góly, ktoré by sme vidieť mohli. Veľa šťastia


Futbal/Slovensko1/5.10.2019/15:00h
Banská Bystrica – Dubnica
TIP: 1X a obaja dajú gól
KURZ: 2,01 (DOXXBET) *drop 1,99
Vklad: 5/10

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo


Všetky analýzy sú zasielané iba VIP klientom. FREE analýzy zverejňujeme len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj