ANALÝZA: FK Pohronie – AS Trenčín

Tento víkend toho bude viac, druhý tip si vyberám zo zápasu nováčika z Pohronia a skúseného Trenčína. Pohronie nás minulé kolo sklamalo, herne ako aj takticky, tak ako aj domáci Vion sa prispôsobili hre o ničom a ešte s tým aj obaja tréneri po zápase boli spokojní. Neviem, veľmi ma sklamal Vion, ale aj Pohronie.

Na druhej strane Trenčín, ktorý napreduje a vyzerá to že by sa mohol dostať z tej letargie, ktorá tam vládla dlhé obdobie. Uvidíme. Domáce zápasy hrajú v Žiline čo je určite lepšie ako v Myjave, aj keď stále to nie je domáci stánok. Verím že čoskoro sa tam bude hrávať. Trenčín ma milo prekvapil posledné dve kolá, kedy zvládli perfektne záver svojich stretnutí.

Tam vidím silu, keď sa darí udržať zápas, prípadne ho zvrátiť. Ako vyhlásil tréner DAC Hybala, min. rok závery zvládali, tento nie. A tak to vidím zatiaľ aj s Trenčínom, ktorý sa mi začína konečne páčiť. Katastrofálnu obranu by mal doplniť nová posila z Anglicka. Uvidíme kedy nastúpi.

Trenčín zvládol poraziť oveľa kvalitnejšie mančafty ako je Pohronie, aj keď nováčikovi fandím, už len pre sympatickú kulisu a snaživý výkon. Myslím si že na momentálny Trenčín to stačiť nebude a mali by vyhrať. Kurz mi dovoluje poistiť to stávkou bez remízy a aj tak urobím.

Ak nechceš premeškať žiadnu analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU


Futbal/Slovensko 1/24.8.2019/19:00h
Pohronie – Trenčín
TIP: Trenčín stávka bez remízy
KURZ: 1,73 (Tipsport)


VIP analýza znamená, že tip bude vopred zaslaný iba našim klientom. Podmienky pre vstup do tejto skupiny sa dozvieš TU. Analýzam sa venuje Peter, člen nášho tímu.

Štatistiku za túto sezónu nájdeš TU a verifikáciu VIP analýz TU.


Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj
Cyklistika DOXXbet vstupny bonus 2000 EUR