ANALÝZA: FK Pohronie – FK Senica

Po analýze na druhú ligu a tikete som sa rozhodol nakoniec ešte pre jeden zápas. Zachraňujúce sa Pohronie a už o nič hrajúca Senica. Nebudem sa extra rozpisovať, povieme si iba zopár faktov prečo si to idem zahrať. Pohronie bude chcieť jednoznačne vyhrať, aby sa nemuseli spoliehať na výhru Trenčína nad Nitrou. Pohronie sa ale nebude nikam ponáhľať, aby neurobili nejakú hlúpu taktickú chybu a Senica zase bude podľa mňa vyčkávať čo vymyslia domáci.

V Senici sa ujali vedenia mužstva Durkáč a Piroška, v rozhovore Piroška povedal že urobia aj nejaké zmeny v zostave, ale že sa prídu určite pobiť o výsledok a nevypustia zápas, tak uvidíme. Domácemu Pohroniu bude chýbať v ofenzíve Alieu Fadera, ktorý bol strojcom záchranárskeho víťazstva na pôde Nitry. Na stopérskej pozícii bude zase absentovať Jacko. Posledný zápas kde musíte potvrdiť body býva veľmi ťažký a uvidíme ako sa s tým Pohronie popasuje. (pokračovanie pod obrázkom)

Oba vzájomné zápasy týchto mužstiev skončili s minimálnymi gólmi (0:0 a 0:1). Pohronie patrí na poslednú priečku čo sa týka strelených gólov na domácej pôde, v 12 stretnutiach dali 10 gólov. Na druhej strane Senica patrí na poslednú priečku v strelených góloch vonku, taktiež v 12 stretnutiach dali 10 gólov. V Senici chytá dobrý brankár Vorel, Pohronie to bude mať ťažké.

Ak si zoberiem popísané skutočnosti, vyskúšam si zahrať under 2,5 za výborný kurz 2,00 v bet365 resp. 1,92 v Doxxbet. Fér kurz vidím niekde okolo 1,8. Veľa šťastia.


Futbal / Slovensko-1 / 11.07.2020 / 18:00h
Pohronie – Senica
TIP: under 2,5
Kurz: 2,00 (bet365), 1,92 (Doxxbet)
Vklad: 4/10


Zdielaj