ANALÝZA: FK Senica – FC Spartak Trnava

Senica si konečne vyriešila svoje záväzky a problémy, Trnava cestovala z Rumunska vo víťaznej a postupovej eufórii. Tento zápas bude zvláštny, Senica môže nastúpiť konečne aj so svojimi posilami, nakoľko mali doteraz zákaz a Trnava bude stavať pravdepodobne viac náhradníkov, lebo ich vo štvrtok čaká opäť dôležitý pohárový zápas.

Senica je zápasovo nezohratá, všetci ju podceňujú, ale podľa mňa chcú raziť peknú víziu československých hráčov, Počas prestupového obdobia k nim prišlo viacero hráčov zameraných na defenzívu. Väčšina prišla z kvalitnejšej českej ligy, čiže u nás by sa mali zaradiť medzi tých lepších, uvidíme.


Ak chceš dostávať naše analýzy priamo na mobil, pripoj sa do našej Telegram skupiny TU


To že sa zamerali viac na defenzívu bolo vidieť aj v Ružomberku, kde ešte s oklieštenou zostavou uhrali remízu 0:0. Aj keď pre objektívnosť treba povedať, že Ruža smerom dopredu nič extra neprodukovala. Seničania sa zamerajú na obranu a budú vyčkávať a hrať proti útoky. Trnava je poľa mňa jednoznačným papierovým favoritom, ale som zvedavý čo uvidíme na ihrisku. (pokračovanie pod obrázkom)

Bojím sa aby to nebola bolesť pre oči, Seničania sa zohrávajú a Trnavčania sa musia sústrediť hlavne na pohár. Určite budú obmeny v kádri, hlavne po tom, čo v Rumunsku postúpili až na jedenástky po predĺžení a potom ich čakala cesta domov v autobuse. Dá sa povedať že medzi zápasmi mali jedeň deň na prípavu. Tento zápas by mohol byť kľudne aj o jednom góle.


NÁŠ TIP: under 2,5
KURZ: 1,84 (Nike)
Vklad: 1/3


autor: slovenskaliga.sk/Peter Ork, foto: fksenica.eu

Zdielaj