ANALÝZA: FK Senica – FK Pohronie

Stretnutie dvoch posledných tímov. Pohronie ako nováčik, Senica sa topí opäť ďalší rok. Už tento zápas napovie, ako sa bude vyvíjať ďalšia tretina ligy, nakoľko sa môže stať, že jedno či druhé mužstvo bodovo odskočí. Záchranu by som skôr prial Pohroniu, ktoré je plné slovenských hráčov, ale Senica má podľa mňa kvalitnejší káder a zvládli by to oni. Uvidíme ako to dopadne, ešte je skoro prognózovať.

Ako som naznačil, Senica je pre mňa kvalitnejšie mužstvo, nedarí sa im, doplácajú na ne zohratosť, nakoľko tu je vždy veľká obmena kádra. Pri takýchto mužstvách je dôležité mať trénera, ktorý vie stmeliť rôznych hráčov z celého sveta. Neviem či zrovna tréner Ščasný je tento typ, ale individuálne tí chalani nie sú až tak zlí a proti Pohroniu by sa mala prejaviť herná kvalita.

Pohronie je veľmi sympatické mužstvo, ale zatiaľ to podľa mňa na prvú ligu nestačí. Ak by sa tento rok udržali, ďalšia sezóna by už mohla byť o inom. Držím im palce, majú útulný štadión, chodí dosť ľudí na tieto pomery, fandím im.

Ale dnes si zahrám proti nim, kvalita Senice oproti nováčikovi by sa mala ukázať na ihrisku a Senica by sa mala odlepiť od dna tabuľky. Ak sa tak nestane, budú to mať opäť ťažké ako minulý rok. Pohronie je ideálnym mužstvom na to aby sa chytili a dostali nový impulz, ak sa tak nestane, ja by som trénerovi poďakoval a hľadal nového. Veľa šťastia.


Futbal/Slovensko1/28.9.2019/19:00h
Senica – Pohronie
TIP: 1
KURZ: 2,01 (tipsport), 1,97 (doxxbet)
Vklad: 3/10

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo


Všetky analýzy sú zasielané iba VIP klientom. FREE analýzy zverejňujeme len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj