ANALÝZA: KFC Komárno – Partizan Bardejov

VIP analýza pre členov tu: Liptovský Mikuláš – Žilina B

Z druhej ligy som si vyhliadol ešte jeden zápas medzi Komárnom a Bardejovom. Tieto tímy majú každý svoje problémy, ktoré si popíšeme, ale majú resp. budú mať pravdepodobne aj jeden spoločný a to sú záchranárske práce. Bardejov som hrával na začiatku sezóny, očakával som ich prehry ale tie neprišli. Mužstvo začalo mať problémy so sponzorom, ale financie boli ako tak vykryté.

Ale to sa už zmenilo, zásoby došli a Bardejov je opäť vo velkých problémoch. Hráčom meškajú výplaty, nikto nevie čo bude. Keď si spomenieme na začiatok sezóny, Bardejov by sa do ligy ani neprihlásil ak by sa neobjavil nádejný sponzor. Všetko vyzeralo ružovo, až kým sponzor neskončil za mrežami (predbežne).

O finančných problémoch sa vyjadril priamo na tlačovke tréner, takže sa už nejedná o nejaký malý interný problémik. Uvidíme ako to ovplyvní hráčov, ale už naposledy prehrali s Mikulášom 1:3, ktorý teda extra lepším mužstvom nebol. Tie góly do siete Bardejova mi niekedy prišli ako naschvál, po školáckych chybách.

Ak si zoberiem tieto problémy, neprekvapilo by ma, keby cestujú na zápas v daný deň a nie deň dopredu, ako býva zvykom. Z Bardejova to je do Komárna 5 hodín autom, čiže autobusom možno aj 6 s prestávkou. Hrá sa o 14:30, pred zápasom minimálne 2 hodiny, a dostávame sa k odchodu autobusom z Bardejova okolo 5-6 ráno. Po takejto únavnej ceste ísť rovno hrať neni bohviečo a nie to ešte s myšlienkami, čo bude ďalej, či prídu peniaze a kde budem hrať. (ale ako hovorím, toto iba dedukujem, neviem kedy presne vycestujú)

Komárno sme spolu hrali tiež viackrát, toto mužstvo je zaujímavé dvojitou tvárou. Vonku sú v celku slabý a doma naopak vedia potrápiť aj lídra ligy. Na juhu Slovenska sa veru body ľahko nezískavajú, vyhrala tu iba silná Banská Bystrica, ktorá musela ale duel otáčať po polčase 1:0. Remizovala tu taktiež silná Skalica, Petržalka, Košice, Púchov a ani bod si neodniesli chalani z Podbrezovej a zo Šamorína. Suma sumárom, Komárno doma prehralo iba jeden krát.

Cez týžden odstúpil ich tréner Olejník, ktorý vytiahol Komárno na výslnie. Túto sezónu budú asi bojovať o záchranu, ale celý rok majú nespočetnú maródku. Podľa mňa urobilo Komárno chybu, Olejník je zaujímavý tréner. Meno nového v čase písania analýzy nevieme. Po zmene trénera sa aj tak výrazne obraz hry nezmení, mužstvo vždy ťaží z toho čo má natrénované, obraz je dosť podobný. Nový tréner prináša akurát navyše nový náboj a impulz, čo Komárnu môže len pomôcť.

Hra by sa nemala nejako extra zmeniť a preto ich favorizujem na výhru. Bude to ťažký zápas, ale po problémoch Bardejova by sa mohli na nich chytiť práve doma, kde je Komárno najsilnejšie. Veľa šťastia.


Futbal/Slovensko2/19.10/14:30h
Komárno – Bardejov
TIP: 1
KURZ: 1,95 (Doxxbet)
Vklad: 5/10

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo


Všetky analýzy sú zasielané iba VIP klientom. FREE analýzy zverejňujeme len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj