ANALÝZA: MFK Ružomberok – MŠK Žilina

Aj tento týždeň skúsim hrať tip v zápase Žiliny. Tentokrát sa predstavia na pôde suseda z Ružomberka, jedná sa o lokálne derby. Minulý rok skončili tieto tímy v tabuľke ako susedia, kedy Žilina na úkor Ruži nehrala európsky pohár. Myslím si že tento rok sa to opakovať nebude.

Ružomberok po sezóne zmenil filozofiu, pustil kvalitných hráčov z kádra a ide stavať na mladých chalanoch ktorí sa zaúčajú podmienkam prvej ligy a spolu s nimi sa zaúča aj Marek Sapara ako tréner. Poviem úprimne, zatiaľ sa mi ich hra absolútne nepáči, ale nechám sa rád presvedčiť postupom času. Nemajú zlý tím, aj keď oproti minulej sezóne klesli aspoň o stupeň. Strelec im chýbal min. rok a tak isto im chýba aj tento rok. Budú to mať ťažké v lige ak niečo nevymyslia resp. či aj vymyslieť chcú. Možno si túto sezónu odkrútia a pozbierajú skúsenosti niekde v strede tabuľky a to im bude stačiť, uvidíme.

Na druhej strane nabudená Žilina, určite spravia všetko preto aby sa popasovali o 2-3 pozíciu s DAC, čo je aj reálne. Žilina ma trocha herne sklamala proti Trenčínu, síce analýza a tip vyšiel, ale predvedená hra bola slabá. Verím že proti Ruži predvedú lepší výkon. Ak áno, vyhrajú, ak nie, aspoň remíza by to mala byť. Preto volím stávku bez remízy na Žilinu. GL

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU


Futbal/Slovensko 1/10.8/18:00h
Ružomberok – Žilina
TIP: stávka bez remízy Žilina
KURZ: 1,85 (Nike)


Všetky analýzy sú zasielané iba VIP klientom. FREE analýzy zverejňujeme len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj