ANALÝZA: MFK Ružomberok – ŠK Slovan Bratislava

Tento zápas mi padol ako prvý do oka, Na liptov pricestuje silný Slovan, ktorý ide do každého zápasu vyhrať. Kurz na hostí ovplyvňuje účasť Slovana v Európskomm pohári, dnes nastúpia v Portugalskej Brage, večer odlet domov a ligový zápas majú v nedeľu.

Kurz na Slovan je vyšší, očakáva sa, že nastúpi B tímu Slovana, budú šetriť najlepších hráčov. Aj keď sa toto udeje, stále by mali pohodlne vyhrať v Ružomberku. Mierna únava na nich môže doliehať, ale to mužstvo majú veľmi široké a práve vďaka tomu, že majú viac zápasov, v tíme je harmónia, lebo každý hráč je naplno využívaný.

Ja osobne si ale myslím, že nejak extra dôvod na šetrenie neni. Ďalšie európske kolo sa hrá až o 3 týždne a ďalší ligový zápas bude až o 2 týždne, lebo cez víkend je reprezentačná pauza. Čiže šetrenie hráčov? K čomu? Slovan na to nemá dôvod, ale ak by sa niektorí hráči cítili unaveno, veľmi ľahko a kvalitne ich tréner Kozák nahradí.

Nastúpiť v základe by mohol aj ex Ružomberčan Erik Daniel, ktorý bude extra motivovaný po tom čo mu urobili pri prestupe do Slovana, keď musel pol sezóny hrávať tretiu ligu.

Ružomberok sa po katastrofálnom úvode sezóny konečne chytil, na prvé body vytúžene čakalo celé mužstvo na čele s trénerom Hasprom. Po tom ako senzačne vyhrali v Dunajskej Strede, išli s eufóriou do Michaloviec, kde mladé Ružomberské mužstvo ukázalo svoju peknú tvár a nečakane zvíťazili aj v Michalovciach, čo veľa tipérov prekvapilo. Ja osobne som vynechal tento zápas aj z dôvodu, že do brány sa vrátil brankár Macík, ktorý je podľa mňa nadpriemerný brankár a mužstvu vie vypomôcť a chytiť viac, ako štandardné veci. A to sa ukázalo práve v Michalovciach.

Ružomberok sa teda pozviechal, konečne je v tíme lepšia nálada, ale v nedeľu pricestuje Slovan, čo je úplne iná káva. Nemyslím si že Slovan zaskočia ako tomu bolo v Dunajskej a s Michalovcami sa to tiež porovnávať určite nedá. Mladí Ružomberskí chalani budú mať výbornú možnosť nazbierať množstvo skúseností, ale to je tak všetko.

Očakávam jednoznačný zápas pre Slovan. Kurz v takomto zápase 1,75 je dosť solídny, pre mňa je fér kurz tak okolo 1,60. Ja si skúsim k tomu zahrať aj to, že padnú min. 2 góly. Teoreticky aj Ružomberok by mohol dať nejaký gól z protiútoku, ale ak by aj nie, Slovan má určite na to, streliť min. 2 góly. Týmto dvoj tipom získam kurz nad 2 a to je v spojení mladého Ružomberka a silného Slovana už solídna hodnota. Veľa šťastia.


Futbal/Slovensko1/6.10.2019/18:00h
Ružomberok – Slovan Bratislava
TIP: 2 a nad 1,5g
KURZ: 2,13 (Nike), 2,10 (Tipsport), 2,02 (doxxbet)
VKLAD: 10/10


Všetky analýzy sú zasielané iba VIP klientom. FREE analýzy zverejňujeme len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj