ANALÝZA: MFK Ružomberok – ŠKF Sereď

Tento zápas vidím ja osobne nevyspytateľne, vyhrať môže ktokoľvek, každý tím si rieši svoje problémy. Jediné čo viem, že kurz 1,5 na Ružu je teda ozaj malý a určite nezodpovedá reálnemu postaveniu klubov. Ruža môže vyhrať, ale kurz na Sereď cez 6,0? Tak to je ozaj prestrelené. Pre mňa to je zápas 50 na 50.

Uvažoval som o nejakej stávke na Sereď, možno s plusovým handicapom, ale tam si to stávkové postrážili dobre a neoplatí sa to. Sereď má problémy s obranou, kedy sa rozlúčila s najskúsenejšími obrancami (Michalík, Sús) a odišlo viacero hráčov. Ale ako som písal dávnejšie, stredopoliari a útok im ostal a tam majú solídnych hráčov, ktorí vedia strielať góly a aj ich strieľajú.

Okrem Slovana a prvého kola v Trnave, strelili min. 1 gól vo všetkých stretnutiach doteraz. Slovanu dať gól je náročné pre každého a 1.kolo je 1.kolo. Dunajskej strelili dokonca 3 góly, Senici 2, Nitre 2, Michalovciam 1 a Pohroniu 3. Čiže tých gólov dávajú v celku požehnane. Cez týždeň strelili 10 gólov v pohárovom zápase, čiže sú gólovo naladení.

Ružomberku sa nedarí, okrem prvého kola ešte nevyhrali. Trápia sa hlavne v koncovke. Aj keď posledné kolá to začína už padať. Problém vidím aj v obrane, kde im naposledy Moravce strelili 4 góly, predtým posledná Senica 2. V bránke im chýba Macík, ktorý je kvalitný brankár a chytil aj niečo navyše oproti štandardným strelám a šanciam. Začal už trénovať, ale v tomto zápase ešte nezasiahne.

Ak si zhrniem horeuvedené fakty, Sereď má solídnu šancu streliť min. 1 gól, ba ja si myslím že ak odvezú nejaké body, podľa mňa to nebude extra prekvapenie. Kurz na to že Sereď strelí gól je 1,70 čo má pre mňa hodnotu a skúsim si to zahrať,. Fér kurz vidím niekde okolo 1,5. Veľa šťastia

Prípadne sa dá hrať aj stávka obaja dajú gól za pekný kurz 1,94 v Doxxbet. Fér kurz vidím niekde na úrovni 1,70 vzhľadom na nezohratú obranu Serede.

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU


Futbal/Slovensko1/14.9./19:00h
Ružomberok – Sereď
TIP: Sereď strelí min. 1 gól
KURZ: 1,70 (Doxxbet)

*prípadne alternatívna stávka obaja dajú gól – áno (1,94) v Doxxbet.

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo


Všetky analýzy sú zasielané iba mojim VIP klientom. FREE analýzy zverejňujem len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur