ANALÝZA: MFK Zemplín Michalovce – AS Trenčín

V sobotu sa odohrá taktiež iba jedno stretnutie a to ny východe v Michalovciach. pricestuje Trenčín a myslím si že by sme mohli vidieť zaujímavé stretnutie. Obe mužstvá chcú hrať futbal, tak verím že uvidíme aj nejaké góly. Zatiaľ obe mužstvá majú na konte jednu výhru a jednu prehru.

Michalovce pod vedením trénera Miroslava Nemca vynikajúco vstúpili do súťaže, keď vysoko zdolali Dunajskú Stredu. Kouč MFK už vtedy upozorňoval, že jeden zápas nič neznamená. A na jeho slová došlo už v ďalšom stretnutí, v ktorom Michalovce nestačili na Pohronie. Mali aj smolu, keďže domáci gólman Slančík chytal vynikajúco. Objav sezóny Kanuho párkrát vychytal. Kolesár a Marcin sú zranení. Michalovce majú skvelú domácu sériu, prehrali iba jeden z posledných piatich súťažných duelov.


Ak chceš dostávať naše analýzy priamo na mobil, pripoj sa do našej Telegram skupiny TU


Trenčín pod vedením trénera Petra Hlinku zmenil štýl hry. Tento progres sa potvrdil už v zápase proti Zlatým Moravciam a vidieť to bolo aj minulý týždeň na štadióne Slovana. Kto vie ako by dopadol súboj proti úradujúcemu majstrovi, keby arbiter omylom nevylúčil Lavrinčíka. Chybu arbitra potvrdila aj disciplinárna komisia… Bratislavský tím využil presilovku a zdolal Trenčín.

Trenčania cestujú na východ republiky s cieľom vyhrať. To sa im však v posledných šiestich dueloch nepodarilo, ba navyše v štyroch dueloch prehrali. Očakávame ofenzívny futbal, ale či aj s vyšším počtom gólov, to sa uvidí. Pravdepodobne áno. Ale my si vyskúšame zahrať na hostí. Veľa šťastia.

DISCIPLINÁRNA KOMISIA: Samuel Lavrinčík môže napriek červenej karte v zápase proti Slovanu Bratislava nastúpiť vo víkendovom stretnutí Fortuna ligy na štadióne v Michalovciach. Na základe písomného stanoviska Komisie rozhodcov SFZ a vlastných zistení o tom vo štvrtok rozhodla Disciplinárna komisia SFZ.


NÁŠ TIP: stávka bez remízy – Trenčín
KURZ: 1,87 (Nike)

ANALÝZA: Bystrica – Podbrezová

autor: slovenskaliga.sk, zdroj: ifortuna.sk, foto: mfkmichalovce/FB

Zdielaj