ANALÝZA: MFK Zemplín Michalovce – FC Nitra

Minulý týždeň sa prekvapivo v Dunajskej Strede nekonal debakel pre Senicu, ale to čo predviedol DAC to bolo veľmi slabé. Nový tréner tam dlho nevydrží s takouto katastrofálnou hrou. Ale poďme k dnešnej analýze. Michalovce dostali svoj historicky asi najvyšší debakel v tejto lige a ako brankár Kira povedal, bola to riadna facka na úvod. Tento výsledok je pre Michalovce veľmi krutý, keď si zoberieme že polčas bol 2:1. Trenčín hral pekne a za to sa priklonilo na ich stranu aj šťastíčko a z každej šance dali pekný gól. Vyhrali spravodlivo.

Michalovský tím poučený touto fackou si myslím že budú oveľa viac opatrnejší, na domácej pôde sú silnejší a potrebujú sa ospravedlniť výhrou proti svojim fanúšikom. Uvidíme či nastúpi aj Igor Žofčák, ktorý hráva už iba sporadickejšie, ale to je práve ten rozdielový hráč, ktorý podrží loptu keď je treba. Tam sú práve tie skúsenosti, tak som zvedavý či nastúpi, práve to by mohol byť ten rozdielový faktor v tomto zápase.

Pricestuje Nitra, ktorá po zmene majiteľov chce zachrániť ligu, ale zatiaľ neprišlo k nejakým výrazným zmenám, okrem odchodu trénera Gergelyho, ktorý bol pre mňa zaujímavým a sympatickým zjavom. Nitra má kvalitných chalanov ako Ristovski alebo Chobot. Chýba im niekto skúsený kto by ich potiahol v kritických chvíľach. Do Michaloviec pricetsujú s opatrnou hrou a nebudú sa nikam ponáhľať a budú čakať na protiútoky, ktoré im v celku idú. Aspoň taká je moja predstava. Myslím si, že aj s bodom by boli Nitrania spokojní.

Ja osobne si myslím že to bude taký nijaký zápas, ktorý môže skončiť aj 0:0 resp. neočakávam že by sme videli nejakú gólovú prestrelku. Na oboch stranách su kvalitní brankári (Kira, Šípoš), ktorí by mohli taktiež zohrať svoju rolu pri tejto stávke. Na to, že padnú maximálne 2 góly je solídny kurz 1,77 ktorý si vyskúšam zahrať. Veľa šťastia.


Futbal/Slovensko-1/22.2.2020/14:00h
MFK Michalovce – FC Nitra
TIP: under 2,5 (menej ako 2,5 gólu – môžu padnúť maximálne 2 góly)
KURZ: 1,77 (Tipsport)
Vklad: 5/10

Pre klientov investičnej spoločnosti SLOVAKINVEST:
TIP: under 3,0 (môžu padnúť maximálne 2 góly, ak padnú 3, vrátia nám vklad)
KURZ: 1,40 (Tipsport)
Vklad: 5%


Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

Zdielaj