ANALÝZA: MŠK Žilina B – FK Dubnica

V druhej tohto víkendovej analýze sa pozrieme na zápas Žilinského Béčka s minuloročným majstrom druhej ligy Dubnicou. Nerozumiem kto a prečo takto nastavil kurzy, ale podľa mňa sa mýli a skúsime ich za to potrestať.

Žilinu som rozoberal už viackrát a všetci vieme čo sa udialo. Uzáver z toho je taký že za Béčko hrajú naozaj mladíci, ktorí vo väčšine nedosiahli ani 18 rokov. Prvý zápas vyhrali nad Šamorínom 5:0, ale to prišlo celé Áčko komplet, lebo prvá liga sa ešte nehrala. Nehral asi nikto z chalanov ktorí nastúpia na tento zápas. Potom prehrali 2:0 na pôde Komárna a potom ich doma porazili rovesníci z Petržalky.

Nastúpili všetko mladučkí chalani a práce takú podobnú zostavu očakávam aj zajtra. Keďže hrá Áčko v ten istý deň a k tomu hrali cez týždeň pohár, museli sa presúvať 7 hodín a 7 naspäť, nemyslím si že by pustili nejakých hráčov za B. Majú dosť čo robiť sami proti Michalovciam, po tom čo prehrali naposledy v Pohroní.

Do Žiliny pricestuje Dubnica, ktorá sa pokúsila po vyhratí druhej ligy o prienik do prvej ligy. V tíme majú veľmi veľa skúsených hráčov, ktorí majú dokonca veľa skúseností z prvej ligy ako napr. kapitán Kuzma. Toto bude podľa veľký rozdiel oproti Žilinským ‘dorastencom’.

Dubnici sa výsledkovo nedarí, potrebujú sa chytiť, a mladíci sú na to ideálny súper. Naposledy doma remizovali so silnou Podbrezovou, čo by mali brať ako úspech a nakopnutie. Do vtedy hrali iba s poprednými tímami ako Skalica či Banská Bystrica, teraz by mali hrať už iba s papierovo slabšími tímami (okrem Košíc).

Stávkové favorizujú práve Žilinu, čomu fakt nerozumiem prečo. Kurzy mi dovoľujú poistiť zápas na neprehru Dubnice a k tomu pripojím over 1,5. Myslím si že, na rýchlej umelej tráve minimálne 2 góly padnú. Kurz nad 2 jednoznačne beriem Veľa šťastia.


Futbal/Slovensko-2/22.08.2020/16:30h
Žilina B – Dubnica
TIP: dvojtip X2 a over 1,5 (neprehra Dubnice a padnú min. 2 góly)
Kurz: 2,10
Vklad: 5/10
Stávková kancelária: Doxxbet
*prípadne ako alternatívu sa dá zahrať stávka bez remízy na Dubnicu za super kurz 2,3


Viac info o VIP balíku nájdeš TU

Zdielaj