ANALÝZA: Partizan Bardejov – Slavoj Trebišov

Dlhšie uvažujem či podať dnešný zápas medzi Bardejovom a Trebišovom. Hostia sú pre mňa čiernym koňom súťaže, aj keď zatiaľ získali iba jeden bod, ale to sa zmení. Neviem či to bude v tomto zápase, ale celkovo očakávam ich umiestnenie v prvej polovici tabuľky, ba aj v top 6, ale súťaž je dlhá tak uvidíme. 

Tento zápas môžeme považovať ako východniarske derby, kde bude chcieť každé mužstvo zvíťaziť. Hostia boli už jednou nohou v tretej lige, ale nakoniec im bolo umožnené zotrvať na úkor neprihlásenej Lokomotívy Košice a práve z nej prišlo do Trebišova veľa hráčov ako Cicman, Jano, Ilinjo, Barbosa, Zajac, ďalej prišiel zo Skalice skúsený Matic, z DAC šikovný Zsigmond, zo Žiliny brankár Leško. V kádri si udržali skúsenosť v podobe Nováka. Všetko zaujímaví hráči na druholigové pomery. Má to jednu chybičku a to je slabá zohratosť, ale to sa zlepšuje každým zápasom. V Petržalke hrali výborne, vyhrávali, ale nezvládli to. To isté v Košiciach, vyhrávali no nakoniec zachraňovali bod. Aj do tretice sa predstavia vonku, je to spôsobené rekonštrukciou tribúny, Trebišov chce mať dôstojnejší stánok pre svojich verných fanúšikov. Do Bardejova to majú cca 1,5 hodiny cesty, čiže sa nemusia trmácať cez celé Slovensko ako zvyčajne, ale  v kľude sa presunúť tesne pred zápasom, ktorý sa hrá o 17:00h. Na domácej strane sa predstaví Bardejov, ktorý bol taktiež jednou nohou v tretej lige ale z iných dôvodov a to finančných. Všetci vieme, že Slovenský štát nedáva na šport takmer nič a tak je to iba o slovenských podnikateľoch tu je problém prečo sú tam iba samí mecenáši a pod.). Bardejov sa prihlásil naozaj na poslednú chvíľu po tom, čo našiel sponzora. Všetko vyzeralo fajn, prišli hráči a kvalitný tréner Jantek. Následne sa začali objavovať správy o tom, ako ich nový sponzor má problémy so zákonom a pod. Teraz nikto nevie povedať čo bude ďalej, ale bez sponzora to asi nepôjde. 

Po minulom kole, kedy prehrali doma s Petržalkou sa tréner Jantek kriticky vyjadril na tlačovke na adresu samotných hráčov, ako aj vedenia klubu. Že títo chalani nemajú kvalitu na túto súťaž a čo bude s budúcnosťou klubu nevie. A na to za pár dní, Jantek odchádza po dohode oboch strán. Taktiež odchádza hráč základnej zostavy Micherda (pravdepodobne z iného dôvodu, ale je to ďalší zásah do zostavy).

Bardejov nehral zle prvý polčas v minulo týždňovom zápase, chalani sú snaživí a majú aj svoju kvalitu, ale bez trénera, bez vízie a s neistou budúcnosťou sa nehrá dobre. 

Preto ak si zhodnotím všetky tieto fakty, Trebišov by tu mohol vyhrať. Bude to ťažký zápas, ale mohli by to zvládnuť. Dokonca mi kurz dovoľuje túto stávku poistiť, tak potom nie je o čom. Vyskúšam si zahrať tento tip. Veľa šťastia. 

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

Futbal/Slovensko 2/3.8.2019/17:00h
Partizan Bardejov – Slavoj Trebišov
TIP: SBR 2 (stávka bez remízy na Trebišov)
KURZ: 1,86 (Nike, Fortuna)

Všetky analýzy sú zasielané iba VIP klientom. FREE analýzy zverejňujeme len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Autor: Peter (slovenskaliga.sk), foto: slovenskaliga.sk

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur