FREE ANALÝZA: Ružomberok B – Žilina B

Uvidíme zápas dvoch B tímov, počas reprezentačnej prestávky, čo znamená že sa v tímoch môžu predstaviť viacerí chalani z Áčok. Uvidíme ako to bude v Ružomberku, ale v Žiline to takto funguje aj bežne v lige, nehovoriac o tom že teraz trénuje spolu Áčko aj Béčko a pripravujú sa spolu na tento duel.

Ružomberok je kúsok od Žiliny, je to lokálne derby, čiže Žilinskí tréneri môžu prichystať naozaj hocakú zostavu. Nikto nemusí trčať pár hodín v autobuse, čo býva tiež mierne odrádzajúce. Celkovo zápasy B tímov sú vždy zaujímavé hlavne na góly. Mladí chalani sú smelí a drzí, snažia sa dávať góly, to sa mi páči,. Myslím si že tomu nebude inak ani v tomto zápase. Ružomberok tak urobí pravdepodobne taktiež, ale kvalita v porovnaní s Áčkom Žiliny je slabšia.

Uvidíme zaujímavý zápas, kde oba B tímy hrajú solídny futbal, ale pre mňa sú Žilinčania lepší a skúsenejší. Keďže ich posilnia vo väčšom počte Áčkari, stávka na neprehru Žiliny v Ružomberku sa mi pozdáva. Veľa šťastia

Ak nechceš premeškať žiadnu analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU


Futbal/Slovensko2/7.9.2019/10:30h
Ružomberok B – Žilina B
TIP: X2 a nad 1,5g
KURZ: 1,76 (Doxxbet)

Za drobné skúsim aj X2 a nad 2,5g v kurze 2,55 (Doxxbet)

REGISTRUJ SA V DOXXBET cezo mňa a získaš rôzne výhody v podobe mojich VIP analýz zadarmo (dôvera 10/10).


VIP analýza znamená, že tip bude vopred zaslaný iba našim klientom. Podmienky pre vstup do tejto skupiny sa dozvieš TU. Analýzam sa venuje Peter, člen nášho tímu.

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj
Cyklistika DOXXbet vstupny bonus 2000 EUR