ANALÝZA: ŠK Slovan Bratislava – AS Trenčín + TIP

Tento zápas bude pravdepodobne úplne iný od toho, čo by sme videli ak by o niečo išlo obom mužstvám. Trenčín je síce ešte v hre o baráž a Slovan by mal hrať pre dôveru svojich fanúšikov, ale už vopred tréner Weiss avizuje citeľné zmeny v zostave.

Analýza 1

Hoci na prvý pohľad by mal byť favorit tohto zápasu jasný, nemusí to tak byť. Slovan je líder súťaže, už získal minulý týždeň titul a v stredu vyhral aj Slovenský pohár. Preto sa javí ako favorit. Lenže jeho nový tréner Vladimír Weiss st. avizoval, že dá šancu hráčom, ktorí ju nedostali v predchádzajúcich dvoch stretnutiach. Inými slovami, v tomto dueli nastúpia hráči z lavičky a širšieho kádra, ktorí toho dosiaľ veľa neodohrali. Navyše, Weiss už pustil domov juhoamerických a afrických hráčov, ktorí nebudú na tento zápas k dispozícii. Trenčín má zase dosť veľa zranených hráčov. Napriek tomu v posledných troch dueloch po zmene trénera sa prezentoval pekným, útočným štýlom. Podľa mňa dá gól aj na Tehelnom poli. Myslím si, že skórujú obe mužstvá. 

Analýza 2

Majstri Fortuna ligy privítajú v poslednom zápase sezóny šiesty Trenčín. Na Tehelnom poli by to mal byť bezstarostný, útočný futbal. Príchodom Vladimíra Weissa na lavičku Slovana sa všetko obrátilo k lepšiemu. Minulý týždeň si bratislavský tím zabezpečil majstrovský titul a v stredu získal Slovenský pohár. Hráči mohli ísť oslavovať, trénovali až v piatok. Henty, Rabiu a De Marco už odcestovali domov, Čavrič je chorý. Pre trest budú chýbať Abena a Weiss. Napriek týmto absenciám domáci chcú vyhrať, proti Trenčínu ťahajú šesťzápasovú víťaznú sériu. Na novom Tehelnom poli Slovan s Trenčínom hral dvakrát, v oboch prípadoch vyhral 2:0. Trenčania sa už minulý týždeň proti Dunajskej Streda pripravovali na novú sezónu. Hrali hráči, ktorí by mali pod hradom Matúša Čáka pokračovať. Vtedy ešte netušili, že zápasom proti Slovanu sa pre nich sezóna ešte nekončí. V utorok nastúpia v Zlatých Moravciach v barážovom súboji o účasť v pohárovej Európe. Práve preto sa očakáva, že v Bratislave nastúpi veľmi mladý tím. 

Ako tipuješ zápas medzi Slovanom a Trenčínom?

  • over 2,5 (36%, 5 Votes)
  • Trenčín vyhrá (21%, 3 Votes)
  • Slovan vyhrá (21%, 3 Votes)
  • Remíza (21%, 3 Votes)
  • under 2,5 (0%, 0 Votes)

Počet hlasujúcich: 14

Loading ... Loading ...

NÁŠ TIP: Trenčín v handicape +1,5 (Trenčín môže prehrať aj o 1 gól a stávka je výherná v kurze 2+)

foto: škslovan.com

Zdielaj