ANALÝZA: ŠK Slovan Bratislava – MFK Zemplín Michalovce

Nakoniec som našiel stávku ktorú si vyskúšam zahrať, je to stávka pre zábavu, za menší vklad ale za to super kurz. Pôvodne som chcel hrať v zápase tip, že Michalovce nestrelia gól, ale kurz v celku rapídne dropol pod 1,7 čo pre mňa nemá hodnotu. Chcel som už vynechať toto kolo, ale na koniec som našiel niečo so zaujímavou hodnotu v kurze. Či to aj víde, uvidíme, je to riskantnejší tip, ale nevidím ho nereálne.

Slovan začal v Nitre vynikajúco, ako sa vyjadril tréner chcú byť koncentrovaný v každom zápase, nakoľko ich čaká nahustený program spojený aj s pohárovými povinnosťami. Pripravovali sa na to a bolo to v Nitre vidieť. Nič nepodcenili a po celý zápas išli do nich, či to bolo 0:1 alebo 0:4. To ma presvedčilo že to myslia vážne a verím že to isté budú chcieť ukázať doma pred svojimi fanúšikmi, nakoľko stále bojujú o ich priazeň. Majú zraneného Greiffa, čo je určite veľké mínus, ale Sulla ho výborne vie nahradiť ako sme videli aj naposledy. Obrana je nezmenená.

Michalovce hrali katastrofálne, stále nemajú dobudované mužstvo, prišlo takmer celé kvarteto nových hráčov. Toto chvíľu potrvá a mne osobne to je veľmi nesympatické od Michaloviec. Nech mi nehovoria že na východe nemajú kopec mladých šikovných chalanov. To radšej nech zbierajú oni skúsenosti. Uvidíme či pricestuje skúsený Žofčák, minuloročný najlepší strelec Sidibe je zatiaľ bezzubý. Myslím si, že by tomu mohlo tak aj ostať.

Slovanu streliť gól je extrémne ťažké pre takmer všetky kluby ligy a Michalovce s tým majú problém všeobecne a dupľovane vonku. Je naozaj vysoká pravdepodobnosť že Michalovce gól nestrelia, ale naopak mohli by inkasovať a to viackrát. Odišiel im aj šikovný brankár Kira. Slovan je v útoku extrémne silný aj pri absenciách ktoré má. Mohli by streliť 3 góly, ak budú hrať ako v Nitre celých 90 minút. Táto analýza je skôr riziko, ale ja tu vidím hodnotu v kurze 2,84. Veľa šťastia.


Futbal/Slovensko-1/11.08.2020/20:00h
Slovan – Michalovce
TIP: dvojtip počet gólov a góly tímov – viac ako 2,5g a oba tímy dajú gól – NIE
(t.j. padnú min. 3 góly v zápase a Slovan/Michalovce nedostane gól = napr. 3:0, 4:0, 0:3 atď.)
Kurz: 2,84 (Tipsport)
Vklad: 1/10


Viac info o VIP balíku nájdeš TU

Zdielaj