ANALÝZA: ŠKF Sereď – AS Trenčín

Dnes si zahrám tip v stretnutí medzi Sereďou a Trenčínom, kde nikto nie je domácim a nikto hosťom. Obe mužstvá momentálne hrávajú na iných štadiónoch (Myjava a Žilina). Sereď sme si opisovali v posledných analýzach viac krát, Macedónsky tréner, veľa nových hráčov, hlavne v obrane, ale ofenzívu majú solídnu. Trenčín je pre mňa niečo podobné, stále dodržiavajú ofenzívnu taktiku, ale žiaľ stále na úkor obrany. Stretnú sa dve podobne ladené mužstvá na neutrálnej pôde, mohlo by padnúť viac gólov.

Kvalitou kádru je podľa mňa Trenčín na tom lepšie, Seredi svedčala tá rodinná súdržnosť, ale tá už podľa mňa pominula. Preto keď si pozriem obe mužstvá, všetko je to plné zahraničných chlapcov, ktorí sa snažia presadiť, ale súdržnosť a vernosť klubu žiadna. Niektorí sú naozaj šikovní a majú svoju kvalitu, futbal to nebýva najhorší.

Tým pádom ak si zoberiem kvalitu jednotlivých hráčov, tento faktor je podľa mňa na strane Trenčína, ktorý má aj väčšie skúsenosti s ligou a určite nechcú prehrať so Sereďou, s ktorou sa môžu v budúcnosti pasovať o postup či nepostup do prvej šestky. Uvidíme ako dopadne toto stretnutie, ale Trenčín by prehral nemusel a mohlo by padnúť viac ako 2,5 gólu. Kurz 2,49 beriem ako hodnotný a skúsim si to zahrať.


Futbal/Slovensko1/28.9.2019/16:30h
Sereď – Trenčín
TIP: X2 a nad 2,5g
KURZ: 2,49 doxxbet *počas prípravy drop na 2,22
Vklad: 3/10

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo


Všetky analýzy sú zasielané iba VIP klientom. FREE analýzy zverejňujeme len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj