ANALÝZA: ŠKF Sereď – FC Nitra

Ešte raz pripomeniem akciu ktorá platí iba teraz a to že všetky moje VIP analýzy budú zdarma pre všetkých, kto sa registruje cezo mňa v stávkovej kancelárii Doxxbet (cez môj link TU). Aj pre tých ktorí tak urobili v minulosti. Túto akciu chystám do budúcna, rezervuj si miesto v skupine. Po registrácii a overení Ti pošlem link na skrytú skupinu na Facebooku alebo na Telegrame. Ak si tak ešte neurobil, nepremeškaj túto limitovanú akciu, ktorá bude ukončená.

REGISTRÁCIA V DOXXBET TU

Nakoniec si vyberám aj zápas z dnešnej ponuky z prvej ligy medzi Sereďou a Nitrou. Hrá sa klasicky v Myjave čiže na neutrálnej pôde. Bude upršané a chladné počasie, čo tempu zápasu asi neprospeje ale uvidíme. Divácky rekord môže byť kľudne prelomený, ale bohužiaľ akurát tak ten negatívny. Môj názor na to je, že mužstvo, ktoré nehrá na svojom štadióne nemá čo v lige robiť.

Všetkým bolo jasné, že Nitra sa musí zbaviť trénera Sutta, ktorému pripisujem dosť veľkú vinu na tom kde je Nitra. To že Nitrania naposledy vyhrali (ihneď prvý zápas po jeho odchode), nie je až taká náhoda, aj keď som tipoval na neprehru Trnavy. Tréner Gergej pôsobí sympaticky a myslím si že to je dobrá voľba.

Mladí Nitriansky chalani sú šikovní, treba pretaviť ich dravosť do hry a prídu aj dlhodobé výsledky a možno začnú chodiť na Nitru aj ľudia. Momentálne sú v situácii, kedy na ihriskách súperov nebudú hrať určite otvorenú hru a budú vychádzať do protiútokov z defenzívneho bloku. Na proti útoky majú výborných hráčov, mohli sme to vidieť aj minulý týždeň proti zúfalo hrajúcej Trnave.

Obe mužstvá Sereď aj Nitra majú vynikajúcich brankárov. Reprezentant Šípoš a brankár z radov Arsenalu, Illiev. Aj toto prispeje a ovplyvní hru. Sereď hrá celkovo zo zabezpečenej obrany, v posledných troch zápasoch nedostali ani gól, a to hrali aj na horúcej pôde DAC. Tento zápas bude o inom, ale ukazuje to ich silu v obrane a bráne.

Nitra taktiež ukázala progres a v posledných dvoch ligových zápasoch nedostali tiež ani gól. Preto očakávam skôr opatrný futbal. V tomto počasí to môže skončiť aj 0:0, aj keď Seradania hlásia, že chcú zobrať všetky 3 body, čo by ich priblížilo k ich cieľu a tým je prvá 6ka.

Dnes bude chcieť Sereď jednoznačne vyhrať, ich dlhodobá práca vyzerá dobre, urobili zmeny ktoré si už sadli a myslím si že dnes môžu vyhrať aj nad Nitrou. DOXXBET mi umožňuje hrať zaujímavé dvojtipy v podobe neprehry tímu a k tomu počet gólov a ja si to aj skúsim zahrať. Veľa šťastia.


Futbal/Slovensko1/9.11.2019/17:00h
Sereď – Nitra
TIP: 1X a pod 3,5g
KURZ: 1,85 (DOXXBET)
Vklad: 5/10

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo


Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj