ANALÝZA: ŠKF Sereď – FK Senica (Aký je tvoj tip?)

Autor slovenskaliga: V tomto zápase sa stretne Sereď, ktorá sa dostala prekvapivo do prvej šestky minulú sezónu a Senica, ktorá takmer do poslednej chvíle bojovala o zotrvanie v najvyššej lige. Sereď si išla na nováčikovskej eufórii, hrali pekný futbal, ale v prvej šestke boli skôr do počtu (ale klobúk dole pred ich výkonmi s ich rozpočtom).

Sereď nemala a ani nemá svoj štadión a tak stále hrávajú niekde inde. Minulú sezónu to bolo prevažne v Nitre, túto sa rozhodli pre Myjavu, ktorá má pekný stánok ale od Serede to je kus cesty. Do Nitry to mali kúsok, ale moc divákov nechodilo, čiže na Myjavu zo Serede príde asi iba realizačný tím. Domáce mužstvo tu nebude Sereď, ale Senica, ktorá je kúsok od Myjavy a verím že časť fanúšikov Senice príde a vytvoria domáce prostredie. Senickí fanúšikovia si musia zvyknúť na zahraničných hráčov, ale ako sa ukazuje nebolo to najhoršie rozhodnutie. Po novom sa dohodli na spolupráci s Nigérijskou akadémiou, ktorá posúvala Trenčínu naozaj skvelé talenty. Najviac vo mne rezonuje asi Gong, ktorý bol neskutočný hráč. Čiže od Senice očakávam v budúcnosti atak na pozície zabezpečujúce Európske poháre. Vráťme sa ale späť k zápasu. Sereď predviedla veľmi zlú hru proti unavenej Trnave, ktorá nemala problém vyhrať. Sereďania ma sklamali a necítim z nich tú eufóriu ako minulý rok. Možno sa to zmení počas sezóny, ale sú pre mňa tohtoročným adeptom ktorý bude bojovať o zotrvanie v lige. V obrane ostal skúsený Michalík, ďalej Baez či Sus. Kvalitný príchod vidím vo forme Clebera zo Zlatých Moraviec, ktorý sa mi páčil už tam, ale momentálne je po zranení. Keď si pozrieme mužstvo Senice, odišiel strelec Ramirez (do DAC), ale myslím si že mužstvo doplnili kvalitnejšie ako minulý rok.Predviedli to aj proti Trenčínu, kde vyhrali, aj keď musím povedať že Trenčín si to prehral sám, za stavu 0:1 mali dve 100% šance ktoré nepremenili a Senica ich za to kruto potrestala. Jediné mínus vidím v trénerovi Ščasnom, ktorý mi tam moc nesedí. Podľa mňa nemá až také skúsenosti, ale rád sa nechám presvedčiť o opaku. Keď si zoberiem všetky popísané fakty, určite nevidím ako favorita Sereď. Je to otvorený zápas 50 na 50, kde mierne favorizujem Senicu. Kurz 2+ na stávku bez remízy preto beriem ako hodnotnú a vyskúšam si ju zahrať. Veľa šťastia. 

TIP: SBR 2 (stávka bez remízy na Senicu)
KURZ: 2,19


AKÝ JE TVOJ TIP?

Sereď - Senica

  • Senica (60%, 28 Votes)
  • Remíza (23%, 11 Votes)
  • Sereď (17%, 8 Votes)

Počet hlasujúcich: 47

Loading ... Loading ...

Súťažná analýza znamená, že tip bude aj verifikovaný na svetovom verifikačnom portáli Blogabet alebo Betadvisor. Súťažným analýzam sa venuje Peter, člen nášho tímu. Takáto analýza je označená v nadpise ako súťažná. Ostatné analýzy sú sumár informácii z dostupných zdrojov a doporučený nesúťažný tip.

zdroj: slovenskaliga.sk, foto: slovenskaliga.sk

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur