ANALÝZA: Slavoj Trebišov – Fc Košice

Na úvod chcem oznámiť, že všetky moje VIP analýzy budú zdarma pre všetkých, kto sa registruje cezo mňa v stávkovej kancelárii Doxxbet (cez môj link TU). Aj pre tých ktorí tak urobili v minulosti. Túto akciu chystám do budúcna, rezervuj si miesto v skupine. Po registrácii a overení Ti pošlem link na skrytú skupinu na Facebooku alebo na Telegrame. Ak si tak ešte neurobil, nepremeškaj túto limitovanú akciu, ktorá bude ukončená.

REGISTRÁCIA V DOXXBET TU

Prejdem k analýze, vybral som si zápas tzv. ‘východnárske’ derby medzi Trebišovom a Košicami. V druhej lige podľa mňa neexistuje v žiadnom zápase extrémny favorit alebo papierovo slabší celok. Táto liga je dlhodobo veľmi vyrovnaná.

Trebišov som favorizoval ešte pred sezónou na oveľa vyššie priečky, nakoľko ich káder je naozaj kvalitný. Problém bol v nezohratosti a v absencii domáceho prostredia, kde bol Trebišov vždy extrémne silný. Po tom čo sa vrátili na svoj štadión ešte na ňom neprehrali.

Ako som spomínal, Trebišov na začiatku ligy vymenil takmer celý káder a prišlo veľa chalanov z Lokomotívy Košice a z tohoto regiónu. Na druhej strane sú Košice ktoré majú tiež veľa regionálnych chalanov. tieto mužstvá majú rôzne prestupy aj medzi sebou.

Hovorím to preto, že tieto mužstvá sa dosť dobre poznajú a budú na seba výborne pripravení. Nejaké prekvapenie tu nemá byť z čoho a preto si myslím že toto by mohlo byť dokonca o jednom góle. Tak isto sa vyjadril aj hráč Košíc v rozhovore pre internetový portál.

Košice sú ambiciózne mužstvo, ktoré je evidované ako nováčik, ale myslím si že do nejakých dvoch, troch rokov by chceli byť v prvej lige, čomu veľmi fandím, lebo naša prvá liga potrebuje mať krajské mestá v hre, inak sa nezdvihne ani návštevnosť, ani marketing a pod. Všetko to je na seba naviazané. Dostavanie Košického štadióna by malo byť taktiež úspešné.

Hostia sa prídu do Trebišova pobiť, budú to mať ťažké, nálada v tíme je výborná, vezú sa na 5 zápasovej vlne bez prehry. Stretnú sa dve mužstvá v zlepšenej forme oproti úvodu súťaže, mal by to byť vyrovnaný duel, nakoľko sa obe mužstvá dosť dobre poznajú. Očakávam málo gól. Veľa šťastia.


Futbal/Slovensko2/10.11.2019/13:00h
Trebišov – Košice
TIP: under 2,5
KURZ: 1,89 (DOXXBET) , 2,00 (bet365)
Vklad: 5/10

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo


Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur