ANALÝZA: Slavoj Trebišov – FK Dubnica

Dnes si vyskúšam zahrať tip na prekvapenie, kto nemá rád riskantnejšie tipy, nech to radšej vynechá. Vybral som si zápas medzi Trebišovom a Dubnicou. Domácich som pred sezónou favorizoval oveľa vyššie, podľa hráčov ktorí tam prišli. Počujeme to aj po každom zápase od súperov že Trebišov má kvalitné mužstvo, ale proste im to nejde.

Zatiaľ sú beznádejne poslední, ale ich prvé body som predpovedal aj minulý domáci zápas proti Komárnu. Dnes si skúsim na nich zahrať ešte pre ďalší faktor a to je návrat pred domáce publikum. Trebišov kvôli rekonštrukcii tribúny nehral doma ani jeden zápas. A práve Trebišov bol v minulosti známy tým, že od nich sa ľahko body nebrali.

Preto tento faktor beriem naozaj vážne a hráči sa budú chcieť doma ukázať proti favoritovi z Dubnice. Bude to podľa mňa naozaj náročný zápas s ťažko mne predvídateľným výsledkom.

Ďalší faktor je že hosťom bude chýbať Václav, ktorý je pre mňa veľmi dôležitý článok Dubnického mužstva. Má výbornú kopaciu techniku a práve vďaka nemu strelili Dubničania mnoho gólov. Dubnica ostáva veľkým favoritom, ale je tu šanca na zakopnutie, alebo prebudenie Trebišova.

Cesta na východ trvá pre hostí tak cca 5 hodín, čo nie je tiež dvakrát príjemné (nemám overené či necestujú o deň skôr, ale v druhej lige je to skôr rarita).

Na domáci Trebišov sa kurz vyšplhal až na 4,10 v Tipsporte, ale neponúkajú poistenie stávky. V Niké majú stávku bez remízy za solídny kurz 3,07. V bet365 je kurz 3,25 čo je pekná hodnota. Vyskúšam si zahrať tento tip za polovičný vklad. Veľa šťastia odvážlivcom.


Futbal/Slovensko2/27.10.2019/14:30h
Trebišov – Dubnica
TIP: Trebišov (stávka bez remízy)
KURZ: 3,25 (bet365), 3,07(Nike), 2,80 (DOXXBET)
Vklad: 3/10

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo


Všetky analýzy sú zasielané iba VIP klientom. FREE analýzy zverejňujeme len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj