ANALÝZA: Slovan Bratislava – Vion Zlaté Moravce-Vráble

Autorom analýzy je tipér menom SLOVAK. Informácie, verifikáciu a históriu nájdeš TU. Všetky tipy sú pridávané aj do súkromnej skupiny Tipovanie slovenskej ligy.

ANALÝZA: Dnes som si vybral zápas medzi Slovanom a Vionom. Podľa stávkových jednoznačný zápas pre domácich, ktorý by ho mali podľa kurzu 1,20 zvládnuť bez jediného problému. Ale ja si nemyslím že to budú mať také jednoduché. Neviem z čoho vychádzajú stávkové, ale Vion vymenil 10 hráčov, skúsený tréner Jarábek si ponechal pre neho najlepších hráčov a tých tento rok doplnil väčšinou skúsenými spoluhráčmi v spojení s mladými Brazílčanmi. Prvé kolo zvládli proti silnému Ružobmerku 2:1, aj keď Ruža šetrila hráčov na Everton. Vion ale dokázal doma zvíťaziť s dvomi gólmi a to sa v minulej sezóne len tak nevidelo. Preto si myslím že tento rok je to iný Vion, ktorý výrazne posilnil oproti minulej sezóne.

Na druhej strane je silný Slovan, Hološko, Vittek, Mareš, Schet a mnoho iných kvalitných hráčov na Slovenskú ligu. Z pohára vypadli, vonku dali 5 gólov Prešovu, budú chcieť skórovať a vyhrať aj doma. Kvalitu a hráčov na to majú. Tomu aby Slovan skóroval pomôže aj pravdepodobná absencia Dobrotku (Vion), nakoľko si minulý týždeň zlomil prst na ruke . Keď si zoberieme štatistiky Slovana z konca minulej sezóny, v posledných 8 zápasoch dostal doma vždy min. jeden gól. Začiatok novej sezóny, Prešov o 10 hráčov a zase inkasovali. Proste ten jeden gólik dostávajú naozaj dosť často.

Moja stávka je OBAJA DAJÚ GÓL – ÁNO , domáci by mali skórovať takmer s istotou a tým pádom ostáva pekný kurz 2,56 len o tom, či Zlaté Moravce v Bratislave skórujú. Kurz 2,56 na to že Vion dá aspoň 1 gól? To beriem, je tam hodnota v kurze. Veľa šťastia.

Futbal/Slovensko/29.07.2017/19:00h
Slovan Bratislava – Vion Zlaté Moravce-Vráble
TIP: obaja dajú gól – áno  VÝHRA 2:1
KURZ: 2,56 fortuna
VKLAD: 2%

zdroj: Slovak

Zdielaj