ANALÝZA: Slovan Bratislava – Vion Zlaté Moravce

Ahojte, ozývam sa skôr, nakoľko sledujem kurzy na ďalšie kolo a myslím si že som našiel chybu vo vypísanom kurze. Jedná sa o zápas medzi Slovanom Bratislava a Vionom Zlaté Moravce. Slovan si ide svoje, má mužstvo nachystané aj na tieto ´anglické ´týždne, čiže hráčov ktorí budú hrať pohár si môžu dovoliť nechať oddychovať na striedačke a aj tak sa jedná o solídnu kvalitu pre našu ligu resp. pravdepodobne by vyhrali ligu aj s týmto takpovediac Béčkom.

Ako som spomínal minule, Vion sa mi páči, ich celková hra a ako si to manažuje tréner Praženica s kapitánom Ďubekom. Je vidieť za tým určitá koncepcia a kvalita. Takto to spolu tiahnu už od začiatku roka 2019 (od jarnej časti minulej sezóne), mužstvu sa darí, ostalo po kope, zachránilo sa a ešte aj posilnili medzi sezónami, akurát je veľká škoda, že stále neprišiel Švec z DAC.

Ak sa pozrieme na štatistiky od začiatku 2019, kedy mužstvo prebral Praženica a sú približne v podobnej zostave, odohrali 17 súťažných stretnutí a z toho v 15tich dokázali streliť min. jeden gól. Ak by sme sa pozreli čisto na vonkajšie zápasy, tak z 8 stretnutí 6 krát strelili min. 1 gól.

Tento tip si musím zahrať už len kvôli tomu kurzu, ktorý má podľa mňa prestrelenú hodnotu a to riadne. Jasné, beriem to, že Slovan nemusí dostať žiadny gól s jeho kvalitou, presviedča nás o tom stále, ale vo futbale dať 1 gól niekedy nemusí byť o kvalite, ale aj o šťastí. A práve preto kurz 3,84 beriem ako mega hodnotný a určite si ho skúsim zahrať. Vion nepríde na Slovan útočiť, bude čakať na svoju šancu a pokúsi sa streliť nejaký gól zo štandartky alebo z protiútoku. Hráčov má na to výborných a ak si zoberiem hlavnú koncentráciu Slovana na európsky pohár, je tam solídna šanca že Vion strelí gól. Hráčov či taktiku na to majú, ešte kúsok šťastíčka a je to tam. GL.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU


Futbal/Slovensko 1/10.8.2019/19:00h
Slovan Bratislava – Vion Zlaté Moravce
TIP: Zlaté Moravce strelia min. 1 gól
KURZ: 3,84 (Nike) – majú v ponuke 2 tipy a toto je tá ‘chyba’ podľa mňa

prípadne alternatívne sa dá hrať aj klasický kurz, ten má tiež hodnotu
KURZ: 2,75 (fortuna), 2,63 (Tipsport)


Všetky analýzy sú zasielané iba VIP klientom. FREE analýzy zverejňujeme len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj