ANALÝZA: ŠTK Šamorín – KFC Komárno

Z druhej ligy som si vybral taktiež tip v juhoslovenskom derby medzi Šamorínom a Komárnom. V oboch tímoch sú noví tréneri, šamorínsku zostavu ovplyvňuje DAC, do Komárna prišla výrazná posila do obrany Kornel Saláta.

Minulý týždeň som hral taktiež na Šamorín, rozbehli sa, podľa mňa sa postupne odlepia zo zostupových vôd a oni nebudú tí čo vypadnú. Z DAC im chodia zaujímaví hráči, kostra mužstva bola doplnená o prvoligové skúsenosti Baeza, v bráne výborný Szaraz, sympatické mužstvo.

Komárno je mužstvo dvoch tvári, čo som spomínal už mnoho krát, doma sú oveľa silnejší ako vonku. Majú kompaktnú hru a príchod Salátau sa im budú podľa mňa ťažsie strielať góly o čom sa presvedčila minule aj ofenzívna Žilina, ale nehrali v nejakej extra zostave, aj keď chalani sú kvalitní všetci.

Keďže domáce mužstvo je aj B tímom Dunajskej Stredy, počkám si na zverejnenie zostáv, ale ak nastúpi Rymarenko, Zuberu, Szaraz, Baez, Pončak, Nagy, zahrám si tento tip. Keďže už pri písaní začína dropovať kurz a neviem čo urobí to, že to bude verejný FREE tip, zahrám si ten tip teraz. Predsa len DAC hrá sobotu a Šamorín v Nedeľu, chalani by mali byť k dispozícii.

DOXXBET mi umožňuje hrať zaujímavé dvojtipy v podobe neprehry tímu a k tomu počet gólov a ja si to aj skúsim zahrať. Veľa šťastia.


Futbal/Slovensko1/3.11.2019/10:30h
Šamorín – Komárno
TIP: 1X a pod 3,5g
KURZ: 1,99 (DOXXBET)
Vklad: 4/10

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo


Aktívna VIP analýza v hodnote 6€ (vklad 5/10)
Aktívna VIP analýza v hodnote 6€ (vklad 5/10)

Všetky analýzy sú zasielané iba mojim VIP klientom. FREE analýzy zverejňujem len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur