ANALÝZA: ŠTK Šamorín – MFK Tatran Liptovský Mikuláš

V tomto zápase si počkám na zostavy, budem tak robiť vždy pri B tímoch. To isté bolo včera so Slovanom B, keď som videl zostavy, ihneď som odstúpil od stávky (výsledok 2:0). V tomto zápase uvidíme aký Áčkari prídu, či vôbec prídu a v akej zostave nastúpi Šamorín.

Pre mňa je to sympatický klub, majú nového trénera, zaujímavé individuality ako Rymarenko, Sharani Zuberu, Baez, po dlhšej absencii sa pred domácim publikom objaví aj kapitán Pončák). Absentovať bude za kartový trest Mezovský.

Liptovský Mikuláš sme si opisovali už mnoho krát, je to ten lepší priemer ligy, dlhodobo absentuje kapitán Kucharčík.

Zápas to bude veľmi náročný, ale myslím si že Šamorínčania budú chcieť práve dnes už zlomiť nepriaznivú sériu. Vyhrali aj Slovanisti a ak chcú držať minimálny bodový rozostup od posledných tímov a nechcú sa ocitnúť na samom chvoste, musia sa pokúsiť dnes vyhrať a držať krok s tímami pri zostupových vodách.

Myslím si že dajú do toho všetko a mohlo by sa im to podariť. Nový impulz v podobe nového trénera by mohol byť efektívny, posledný víkend máme pekné počasie, snáď ich prídu povzbudiť aj fanúškovia. Veľa šťastia.


Futbal/Slovensko2/27.10.2019/10:30h
Šamorín – L.Mikuláš
TIP: Šamorín (stávka bez remízy)
KURZ: 1,91 (bet365), 1,83 (DOXXBET)
Vklad: 5/10

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo


Všetky analýzy sú zasielané iba mojim VIP klientom. FREE analýzy zverejňujem len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur