ANALÝZA: Tatran Liptovský Mikuláš – Fc Petržalka

Tento víkend si toho asi zahrám viac, prinesiem aj nejaké novinky v podobe analýz alebo tipov s nižším vkladom, ktoré budú free pre všetkých. Tie analýzy sa nebudú započítavať vip členom, tam sa rátajú iba analýzy s vyššími dôverami.

Štandardne sú dôvery v priemere 5/10, ale tieto free dôvery budú iba 1/10, čiže kto ich bude chcieť hrať, nech to hrá iba za drobné. Je to skôr pre zábavu tzv. na sledovačku. Ale teraz prejdime k analýze. V druhej lige som vybral zápas medzi Liptovským Mikulášom a Petržalkou. Mikuláš mal pred sezónou problémy, či sa vôbec prihlási do druhej ligy, nakoľko tam je už dlhodobejšie problém s financovaním.

Nakoniec sa do ligy prihlásili, čakal som že to bude slabšie mužstvo, ale opak je pravdou. Ostali tam aj kvalitní hráči z minulej ligy, ako napr. Laura. Najdôležitejší článok ich mužstva je šikovný tréner Zaťko, ktorý na mňa pôsobí ako človek na správnom mieste. V skromných podmienkach robí dlhodobo dobrú prácu a tento rok to vyzerá že vyskladal opäť mužstvo, ktoré je konkurencia schopné.

Po dlhej prestávke sa rozohrávali ťažšie, je to normálne. Na úvod prehrali s Košicami 0:1, tu treba povedať že Košice idú na postup, potom prehrali opäť 1:0 v Bardejove, ktoré má taktiež zaujímavé mužstvo, bol to taký zápas na nulu, a potom už nasledovali 2 výry, keď sa doma chytili proti ambicióznemu Šamorínu 3:0 a minulé kolo vyhrali na horúcej pôde v Komárne 1:2, odkiaľ sa body neberú ľahko. Túto formu budú chcieť jednoznačne potvrdiť domácim víťazstvom nad mladou Petržalkou.

Gro mužstva odišlo, ostali len mladíci, z ktorých sa začína budovať šikovné mužstvo. Pozitívom je tréner Pecko, ktorý by mohol s mladými chalanmi urobiť aj pekné výsledky. Posledné 2 zápasy už vyhrali a práca sa začína ukazovať. Úvodné 2 stretnutia prehrali s favoritmi zo Skalice 3:0 a s Podbrezovou 0:4, ale potom sa chytili proti Žiline B a Popradu. To sú mužstvá ktoré sú hrateľné pre nich, ale so silnejší súpermi tam podľa mňa stále bude problém. Proti Žiline neprišiel nikto z Áčka a preto sa im podarilo vyhrať proti ešte mladším chlapcom od nich a potom porazili Poprad, ktorý tento rok možno aj vypadne ak sa nespamätajú. Na zápas prišli s jedným náhradníkom a zo zostavy im vypadol aj kapitán Grešák. Petržalka nad nimi zvíťazila 1:0 a aj ten gól dávala posila zo Spartaku Václav, nakoľko Petržalka je farmou Trnavy. Václav prestúpil do Trnavy z Dubnice.

Pre mňa je jednoznačný favorit Liptovský Mikuláš a minimálne 2 góly by padnúť mali, charakter mužstiev je na to postavený.


Futbal/Slovensko-2/29.8.2020/16:30h
Liptovský Mikuláš – Petržalka
TIP: dvojtip 1 a over 1,5g (výhra L.Mikuláša a že padnú min. 2 góly)
Kurz: 1,82 (Doxxbet), počas písania analýzy kurz dropol na 1,72 (budem asi posielať najprv tipy a analýzy až dodatočne
Vklad: 5/10

*prípadne LIVE si skúsim nejaký ázijský handicap -1, alebo výhru domácich ak nepadne rýchly gól


Viac info o VIP balíku nájdeš TU

Zdielaj