ANALÝZA: Tatran Liptovský Mikuláš – FK Dubnica

Na tento zápas pozerám dlhšie a rozhodol som sa že si ho zahrám. Dokonca som uvažoval že ho zaradím medzi najvyššiu dôveru, ale budem opatrnejší a aj dôvera 5/10 je solídna. Liptovský Mikuláš privíta lídra tabuľky z Dubnice. Zo začiatku sezóny som bral Dubnicu skôr ako náhodného lídra, ale čuduj sa svete, oni sa tam držia stále, hrali už aj so silnými mužstvami a musím uznať že to je spravodlivé. Tie ich výsledky sú v tejto vyrovnanej druhej lige naozaj obdivuhodné.

Dnes sa predstavia v Liptovskom Mikuláši, ktorý odvádza solídnu prácu. Opisoval som ich minulý týždeň, ukázali že vedia hrať aj so silným súperom vyrovnanú partiu, ale Banská bystrica to zvládla svojimi skúsenosťami aj keď Mikuláš bol viac ako vyrovnaným súperom. Dnes k nim príde líder tabuľky, očakávam zápas hore dole. Naznačujú tomu štatistiky z minulosti, ale aj samotní hráči v pred zápasových rozhovoroch.

Dubnica ma milo prekvapuje, svoj výkon potvrdili aj proti Skalici, ale pozitívne hodnotím aj ich prehru v Poprade, kde bojovali o body do poslednej chvíle a to je Poprad doma naozaj silný. Proti Dubnici vyhrávali celý zápas, chvíľami o 2 góly, ale Dubnica sa nevzdala a hrala do poslednej sekundy o body. Smerom dopredu im to padá, dávajú góly, sem tam so šťastím, ale to patrí k futbalu. Sám som zvedavý, kde budú na konci sezóny.

Vyrovnaný otvorený zápas s favorizáciou na hostí. Doxxbet ako jediný ponúkajú solídnu ponuku stávok na 2 ligu, a preto si vyberám nasledovný tip. Registruj sa cezo mňa a získaš najvyššiu dôveru zdarma. Veľa šťastia


Futbal/Slovensko1/21.9.2019/15:30h
Liptovský Mikuláš – Dubnica
TIP: X2 a nad 1,5 gólu
KURZ: 1,85 (Doxxbet) *momentálne drop na 1,82
Dôvera: 5/10

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo


Systém vkladov je nasledovný: Vklad 3/10 bude použitý pri vyšších kurzoch alebo pri tipovaní pre zábavu. Vklad 5/10 bude pre free analýzy, je to priemerný vklad a najvyššia dôvera 10/10 bude len pre VIP členov, tieto stávky hrám za vyššie vklady.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

Všetky analýzy sú zasielané iba VIP klientom. FREE analýzy zverejňujeme len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Autor: Peter (Slovenskaliga.sk)

Zdielaj