ANALÝZA: Tatran Liptovský Mikuláš – FK Poprad

Cez týždeň som priniesol súťažnú analýzu na zápas druhej ligy, kde som očakával rýchly drop kurzu, čo sa ja potvrdilo. Ale je to spôsobené celkovo návštevnosťou a čitateľnosťou, ktorá neskutočne stúpa od analýzy k analýze, za čo Vám ďakujem.

Ako som písal v našej skupine na Telegrame, súťažné analýzy som nútený poskytovať iba zopár členom. Preto vytvorím VIP skupinu na súťažné analýzy, ktoré majú z môjho hľadiska najvyššiu dôveru. Po tejto výzve sa mi z Vás ohlásilo dosť ľudí, preto zoberiem už len zopár z Vás. Stačí napísať na email: orgovanfb@gmail.com.

Sorry za dlhý predslov, idem rovno k analýze. Vybral som si zápas medzi Tatranom a Popradom. Poprad patrí k pravidelným záujemcom o vstup do najvyššej ligy, ale zatiaľ mu nebolo dopriate. Možno sa to podarí tento rok, uvidíme. Majú kvalitné mužstvo, skúsení hráči, fajn prezident klubu, ktorý do toho dáva celú dušu. V poprade majú koncepciu a krásny štadión k tomu.

Naposledy doma prehrali so Skalicou, kde smolne prišli aspoň o bod v záverečných minutách. Ako tréner a hráči avizujú, musia to odčiniť a do Mikuláša si idú po 3 body, nič iné neberú. Podľa mňa na to majú kvalitu a kľudne sa im to môže podariť.

Na druhej strane je Liptovský Mikuláš, ktorý ďaleko pozadu od svojho minuloročného výkonu. Naposledy prehrali v Podbrezovej, kde som to síce očakával, ale nie jednoznačne 4:0 a to Podbrezová mohla dať ešte viac gólov a pritom podľa mňa Podbrezová nehrala vôbec nejako extra dobre, skôr by som povedal že Mikuláš hral katastrofálne.

Po zápase sa veľmi kriticky vyjadril na svojich hráčov aj tréner Tatrana Zaťko, ktorý hovoril o nekvalite svojich hráčov. Určite sa budú chcieť poučiť, ale príde k nim favorit celkovej druhej ligy a budú to mať ťažké. Vo Fortune vypísali kurz 1,73 na stávku bez remízy, kedy v prípade remízy mi vrátia vklad a takúto poistku pri danom kurze beriem. Veľa šťastia.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU


Futbal/Slovensko 2/17.8.2019/17:00h
MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FK Poprad
TIP: Poprad (stávka bez remízy)
KURZ: 1,72 (Fortuna)


Všetky analýzy sú zasielané iba VIP klientom. FREE analýzy zverejňujeme len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.


Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj