ANALÝZA: Tiket z 2.ligy s kurzom 2,25

Tento víkend je dosť plodný, uvidíme či aj výsledkovo. Tikety nedávam, naozaj iba ojedinele a dnes bude práve ten prípad, kedy to urobím. Tento krát sa nebudem ani extra rozpisovať.

Prvý zápas je medzi Popradom a Komárnom, druhý medzi Skalicou a Liptovským Mikulášom. Domáce celky sa snažia už pár rokov o postup do prvej ligy, ale vždy im to niekto nakoniec vyfúkne. Tento rok je ich boj opätovný, uvidíme ako to dopadne.

Poprad má silné zázemie ako aj Skalica. Predvádzajú dobrú hru, výborné skúsenosti. Komárno je priemerný tím, myslím si, že na Poprad nebudú mať a mali by to domáci zvládnuť. Komárno hrá dnes aj pohár, čiže uvidíme ako sa popasujú s dvomi zápasmi v krátkom slede.

Liptovský Mikuláš je premenlivý tím, doma prehrali s Popradom, čo sme aj tipovali a tu ich nečaká veru ľahší súper. Budú určite brániť, na čo je skalica zvyknutá a verím že nejaký gólik tam padne.

Ak si zoberiem oba tipy na 1 tiket, kurz je 2+ a ja si to skúsim za menší vklad zahrať. Tikety nie sú moja šálka kávy, ale domáce tímy by to mali zvládnuť. Veľa šťastia.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU


Futbal/Slovensko 2/24.8.2019/19:00h
Poprad – Komárno – 1 (1,50)
Skalica – L.Mikuláš – 1 (1,50)

KURZ spolu: 2,25 (Fortuna)


Všetky analýzy sú zasielané iba mojim VIP klientom. FREE analýzy zverejňujem len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.


Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur