ANALÝZA: Vion Zlaté Moravce – FC Nitra

Tento zápas je dnes asi najtipovanejší na tipérskych fórach. Všetci veria vo veľkom domácim, ktorí hrajú pekný futbal, pasujú sa s najlepšími z ligy a sú v prvej šestke. Všetky tie argumenty chápem aj ja, a dokonca som chcel hrať tento tip, Nitra je na pokraji rozloženia a Vionu sa naopak solídne darí. Ale ja proste nemám rád tieto tzv. ‘public bet’, kľudne môže tento tip vísť, dokonca mu verím aj ja, ale nezahrám si ho a pôjdem do inej stávky.

Jedná sa o krajské derby, nejaký náboj to mať bude, aj keď napríklad Nitra hrá o každý bod, keďže sú horúcim favoritom na vypadnutie už v polke sezóny. Tréner Sutto dostal na miesto padáka ešte ďalšie ultimátum, čo podľa mňa Nitre len zbytočne naťahuje trápenie. Už dávno tam mal byť niekto iný. Nitra nemá vôbec zlý káder, mladí chalani sú zaujímaví a perspektívni, môžeme ich ešte vidieť na výslní (Ristovsky, Chobot, Gataric, v bráne vynikajúci Šipoš). Je vidieť aj ich zlepšenie, ale tréner stratil tiež motiváciu a na každej tlačovke sa len bezducho sťažuje a potápa celý tím podľa mňa.

Vion je veľkým favoritom, min. 1 gól by doma mali streliť určite, Nitrianska obrana je o 1 gól druhá najslabšia, v 12 zápasoch inkasovali až 26 krát. V posledných 4 zápasoch inkasovali 13 gólov.

Ak si zoberiem že Vion bude teraz v opačnej roli a to papierového favorita, bude musieť zápas režírovať, mohol by sa tam objaviť priestor pre šikovných chalanov z Nitry. Vionu chýbajú 2 hráči zo základu a to zo stredu pola Sloboda, ktorý bude chýbať citeľne a vypadol taktiež stopér Pinter. Toto je určite problém pre defenzívu Vionu.

Skúsim si zahrať stávku obaja dajú gól za solídny kurz, nechcem sa viesť na vlne public betu, aj keď je veľká šanca že to víde. Ale Nitra to niekedy musí zlomiť, aby to náhodou nebolo dnes. Veľa šťastia.


Futbal/Slovensko1/26.10.2019/17:00h
Zlaté Moravce – Nitra
TIP: obaja dajú gól – áno
KURZ: 1,82 (Tipsport)

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo


Všetky analýzy sú zasielané iba VIP klientom. FREE analýzy zverejňujeme len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj