ANALÝZA: Vion Zlaté Moravce – Michalovce (Aký je tvoj tip?)

Po súťažnej analýze prinášame aj jednu nesúťažnú. Na konci článku je prichystaná aj tipovačka, kde môžeš vyjadriť svoj názor. Prichystali sme si analýzu na zápas medzi Vionom Zlaté Moravce a Michalovcami. Domácich som opísal v minulej analýze, Vion má dobré mužstvo, ich hra sa mi páči, potrápili DAC a vyhrali v Nitre. Minulo týždňová analýza bola úspešná v peknom kurze, a práve to ma inšpirovalo ísť do dnešného tipu.

Moravce majú vyrovnané mužstvo v ofenzíve aj defenzíve, zadné rady vystužil skúsený Tóth, čím ich obrana získala vyššiu kvalitu. Vpredu je hlavným strojcom kapitán Ďubek. Naopak Michalovce zatiaľ na negatívnej vlne, ale spomeňme si na minulý rok, kedy ich štart do sezóny bol ešte horší a nakoniec skončili na 5 mieste. Tento rok začali sezónu dva krát prehrou proti mužstvám ako Žilia a Slovan, ktorí majú jednoznačne kvalitnejšie mančafty. Tréner Šoltis je skúsený, myslím si že Michalovce budú ešte kúsať, ale na to potrebuje posily, ktoré spomína aj vo svojich vyhláseniach, čo je evidentný ‘tlak’ na vedenie. V minulom stretnutí mal medzi náhradníkmi k dispozícii iba 4 hráčov do pola.

Tento ‘tlak’ pomohol, aspoň čiastočne, prichádzajú traja mladí chalani zo zahraničia. Je to oživenie, ale nemyslím si že práve toto posilnenie tréner myslel, uvidíme kto príde ďalej, ale všetky tieto neskoré príchody potrebujú čas na zapracovanie. Michalovce nedali zatiaľ ani gól a budú sa chcieť určite chytiť proti Vionu, ale či sa im to podarí je otázne. V bráne majú šikovného Kiru, ktorý vie pomôcť tímu. Po odpykaní trestu sa do tímu vracia obranca Llazaros Rota. Uvidíme čom urobí s mužstvom absencia Žofčáka. Pre tieto všetky spomínané fakty si myslím že miernym favoritom je Vion, ale veľa gólov by sme tu vidieť nemuseli. 

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU


TIP 1:
Futbal/Slovensko1/3.8.2019/19:00h
Vion Zlaté Moravce – Michalovce
TIP: under 2,5 (menej ako 2,5 gólu)
KURZ: 1,90 (bet365), 1,86 (fortuna), 1,85 (Nike), 1,84 (Tipsport)


TIP 2:
Za drobné si skúsim zahrať tento vyšší kruz, ktorý má v sebe určite hodnotu a môže kľudne vísť:
Vion Zlaté Moravce – Michalovce
TIP: Výsledok zápasu a počet gólov v zápase: Zlaté Moravce a Menej ako 2.5
KURZ:  4,26 (Tipsport)


Všetky analýzy sú zasielané iba VIP klientom. FREE analýzy zverejňujeme len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

AKÝ JE TVOJ TIP?

ZLATÉ MORAVCE - MICHALOVCE

  • Zlaté Moravce (1,95) (52%, 30 Votes)
  • Remíza (3,50) (16%, 9 Votes)
  • Michalovce (3,47) (14%, 8 Votes)
  • menej ako 2,5 gólu (1,84) (12%, 7 Votes)
  • viac ako 2,5 gólu (1,84) (7%, 4 Votes)

Počet hlasujúcich: 58

Loading ... Loading ...

Autor: slovenskaliga.sk, foto: slovenskaliga.sk

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur