Do Bosny už aj s Timotejom Záhumenským

Do Bosny na stretnutie prvého predkola Európskej ligy proti Radniku Bijeljina pocestuje s trnavskou výpravou aj Timotej Záhumenský. V Spartaku bude v tejto sezóne hosťovať, s tým, že červeno-čierni majú na jej konci na hráča predkupné právo. Záhumenský je kmeňovým hráčom DAC Dunajská Streda a uplynulú jar strávil v Karvinej.

„Teším sa, že sme sa dohodli a budem sa snažiť, aby to nebolo iba na rok. Dúfam, že spolu zažijeme nejaký úspech v Trnave. Verím, že v Bosne zažijem svoju premiéru v červeno-čiernom drese a že bude úspešná, aby sme boli pred odvetou v pohode a postrážili si postup,“ hovorí čoskoro 24-ročný krajný obranca.

„Sme radi, že sme podpísali Tima, aj napriek tomu, že je len vo forme hosťovania. Je to charakterovo hodnotný človek a verím, že nás a ihrisku presvedčí a budeme v spolupráci pokračovať aj po skončení hosťovania. Jeho príchodom sme zdvojili post ľavého obrancu, no čo je taktiež dôležité, v prípade potreby vieme Záhumenského využiť aj na pozícii krajného záložníka či stopéra,“ povedal športový riaditeľ Andrej Kostolanský.

zdroj: spartak.sk

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur