ANALÝZA: Bardejov – Ružomberok B

Rozhliadol som sa aj v druhej lige a zaujal ma kurz hneď v piatkovom zápase medzi domácim Bardejovom a béčkom Ružomberka. Domáci Bardejov mal nejaké problémy so sponzorom, odišiel tréner, očakával som upadajúci výkon, ale musím povedať že zatiaľ som sa ako tak mýlil.

Nehrajú nejak katastrofálne, ale na druhej strane nehrajú ani nejak extra. Je to pre mňa priemerné mužstvo, ale vo vyrovnanej druhej lige zbierajú body. Naposledy získali bod v Šamoríne resp. v Dunajskej Strede, kde v samom závere dokázali streliť gól lepšiemu Šamorínu. Veril som že Šamorín vyhrá, aj keď kurzovo mu stávkové neverili vôbec.

Keď sa pozriem na domáce zápasy Bardejova, hrali doma 3 krát a nedokázali vyhrať ani raz. Prehrali s Petržalkou, Žilinským béčkom a remizovali s Trebišovom. Ich najlepší výsledok je výhra v trápiacich sa Košiciach.

V piatok k nim pricestuje nováčik z Ružomberka, ktorý predvádza veľmi peknú hru a dosahujú super výsledky. Ja osobne som to nečakal, ale pozrel som si každý záznam z ich stretnutia a som vždy milo prekvapený, ako sú títo mladíci pripravení. Ružomberské Áčko sa v lige hľadá, ale toto ich béčko…klobúk dole zatiaľ. Keď ich porovnám so Slovanom B, ktorý je tiež nováčik, tak Liptáci sú min. o 1 kategóriu lepší ako slovanisti.

Zo 6 kôl prehrali len 2 krát a to v silnej Banskej Bystrici, kde lacno kožu teda nepredali a prehrali smolne 3:2, po tom, čo vyhrávali už 0:2. Doplatili na ich neskúsenosť resp. skúsenosť Dukly. Druhý krát prehrali na svojej pôde so zatiaľ nezdolanou Dubnicou, ktorá je prekvapivým lídrom ligy bez straty bodu. Aj to sa pekne pobili o výsledok, keď prehrali 2:4 , po polčasovej prestrelke to bolo 2:3. Ostatné všetky zápasy vyhrali, v Mikuláši 0:2, doma presvedčivo s Komárnom 4:1, v silnej Petržalke vyhrali 1:3 a naposledy porazili silný Trebišov 2:1.

Proste mne sa páčia, ich hra je zaujímavá a výsledky ešte viac. Verím že táto nováčikovská eufória potrvá a z Bardejova si odnesú 3 body. Kurz na Ružu vypísali 2,70 a preto mi dovoľujú poistiť túto stávku a ja tak aj urobím v tejto vyrovnanej druhej lige. Veľa šťastia

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU


Futbal/Slovensko2/30.8.2019/16:30h
Bardejov – Ružomberok B
TIP: Ružomberok B stávka bez remízy
KURZ: 1,98 (Nike)


Všetky analýzy sú zasielané iba mojim VIP klientom. FREE analýzy zverejňujem len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur