FREE ANALÝZA: FC Petržalka – ŠK Slovan Bratislava B

Opäť toho bude viac tento víkend, verím že sa zadarí aspoň ako minulý týždeň. V nedeľu ráno o 10:30h tu máme bratislavské derby, ktoré tu už dlhšie nebolo. Veľmi sa teším na tento zápas, hovorí sa aj o príchode fanúšikov Slovana, tak by sme na útulnom Petržalskom štadióne mohli vidieť derby ako sa patrí.

Slovan B je nováčik z tretej ligy, kde sa spoliehajú vždy na príchod posíl z A tímu. Po zotrvaní Slovana v pohároch a nahustenému programu, do B tímu nechodí nikto a sústreďujú sa hlavne na pohár a 1.ligu. A tak to zatiaľ aj vyzerá, B tím Slovana nestrelil ani jeden gól v doterajšom priebehu až na jeden domáci zápas proti Skalici, kde bolo zopár ‘áčkarov’. Pohár si teraz dáva prestávku, očakávam plnú silu A tímu na DAC, čiže neviem odhadnúť či niekto dostane dopredu priestor ísť za B. Skôr si myslím že nikto ešte tento víkend, ale musia s tým niečo robiť lebo smerujú ku dnu. Ak by aj prišiel niekto, nebude to veľa hráčov, ale minimum.

Petržalka hráva na umelej tráve, čiže hra bude rýchla a kombinačná. Domáci hrajú solídny futbal ale po zaváhaní so Šamorínom, kedy výlučili ich kapitána Pirošku, nevyhrali ani jedno stretnutie. Je to pre nich zatiaľ sklamanie, keďže úvod bol excelentný, kde si pripísali 3 výhry za sebou proti Žiline B, Bardejovu a Trebišovu. Petržalka bude chcieť vyhrať určite, chcú zlomiť zlú sériu a urobia všetko preto, aby to naplnili. Podľa najnovších info bude môcť Piroška nastúpiť, čo mužstvu nedodá iba kvalitu, ale aj psychickú vzpruhu, ktorú stratili jeho vypadnutím.

Do cesty sa im postavia Slovanisti a netuším či ich posilnia nejaký hráči, ak aj áno, nebude ich veľa. Petržalka by mala vyhrať a mohli by sme vidieť aj viac gólov. Veľa šťastia.

Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU


Futbal/Slovensko2/01.09.2019/10:30h
Petržalka – Slovan Bratislava B
TIP: 1X a padne nad 2,5g
KURZ: 1,84 (Doxxbet)


Všetky analýzy sú zasielané iba mojim VIP klientom. FREE analýzy zverejňujem len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur