ANALÝZA: ŠKF Sereď – Vion Zlaté Moravce

Od dnes budem používať v analýzach aj systém vkladov resp. dôvery od 3/10 po 10/10. Dôvera 3/10 bude použitá pri vyšších kurzoch alebo pri tipovaní pre zábavu. Dôvera 5/10 bude pre free analýzy a najvyššia dôvera 10/10 bude len pre VIP členov, tieto stávky hrám za vyššie vklady.

Vybral som si zápas medzi Sereďou a Vionom. Sereď som opísal v minulej analýze ktorá sa aj potvrdila, majú problém v nezohranej defenzíve, čo po zápase v Ružomberku potvrdil aj tréner. Ružomberčania sa v tomto zápase zamerali na pozornú obranu, doma chceli získať body, ale nepodarilo sa im to. Po chybe ich trestal striedajúci Morong. Seredania majú v tíme ex Moravčana Clebera, ktorý sa mne osobne páčil ešte keď hral za Vion, verím že si ho postrážia.

Vion hral v poslednom kole doma s lídrom tabuľky zo Žiliny, zápas skončil 0:0, ale na šance to bolo zaujímavejšie. Myslím že sa divák až tak nenudil, aj keď výsledok hovorí inak. Vion prvú tretinu zápasu Žilinu zatlačil, následne mali pekné šance Žilinčania, ale nepremenili ich. Aj také sú dni. Ak by dali gól, zápas mohol byť pre diváka zaujímavejší. Vion potvrdil svoju tohto sezónnu kvalitu, po pravej strane lietal Čogley so Švecom a dali zabrať Žilinskej defenzíve.

Očakávam že Vion bude chcieť bodovať v Seredi a pôjdu za tým, ale Sereď ľahko kožu nepredá. Kvalita je na oboch stranách, ale momentálne je kompaktnejšie mužstvo Vion. Hrá sa na neutrálnej pôde v Myjave. Zápas bude vyrovnaný, ale pre mňa je miernym favoritom Vion. Kurz mi dovoľuje poistiť tip stávkou bez remízy a preto si to vyskúšam zahrať. Alternatívnou stávkou môže byť aj dvoj tip: X2 a padne nad 1,5 gólu. Veľa šťastia


Futbal/Slovensko1/21.9.2019/19:00h
Sereď – Zlaté Moravce
TIP: Zlaté Moravce stávka bez remízy
KURZ: 2,27 (Doxxbet) *kurz stúpol na 2,42 (aktualizácia 14:03h)
VKLAD: 5/10

REGISTRUJ SA V DOXXBET TU cezo mňa a získaš VIP analýzu zadarmo


Ak nechceš premeškať žiadnu free analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU

Všetky analýzy sú zasielané iba mojim VIP klientom. FREE analýzy zverejňujem len raz začas. Podmienky pre vstup do VIP skupiny sa dozvieš TU.

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur