FREE ANALÝZA: Žilina B – Šamorín

Na záver kola prinášam poslednú analýzu a to zo stretnutia medzi Žilinou B a Šamorínom. Viem že analýz bolo dosť, ale tak snáď si každý vybral to svoje, prípadne sa inšpiroval.

Žilina B sú mladí chalani, ktorých chystajú na prvú ligu. Zatiaľ sa im to darí, Žilina A hrá vyrovnanú partiu s každým a to majú väčšinu chalanov z vlastnej akadémie. Čiže áno, ide to a funguje to aj takto. Raz začas máju slabší rok, ale to je daň za výchovu.

Tento rok ich B tím je extra silný. Podávajú kvalitné a hlavne stabilné výkony. Tento rok sa tu stretli najlepší chalani z minulého roka, ktorí majú už skúsenosti a mužstvo sa doplnilo z U19, ktorí boli taktiež dobrí. Keď sa tento tím doplní o zopár mlaďasov z Áčka, je to naozaj sila. A keď hrajú ešte na svojom štadióne na ich do kože vritej umelej tráve, myslím si že vyhrajú. Do zostavy sa vracia Rusnák.

Šamorín kožu lacno nepredá, ich výkon sa stupňuje a sú od zápasu k zápasu lepší. Sledujem vždy Rymarenka, ktorý strelia pravidelne góly a vie prekvapiť aj z väčšej ďiaľky. Myslím si, že rastie z neho vynikajúci hráč. Šamorín sa zlepšuje, strieľa góly a to by sa mu mohlo podariť aj na umelej tráve v Žiline, ale na víťazstvo to pravdepodobne stačiť nebude.

Doxxbet vypisuje dostatok stávok na druhú ligu, čo ma teší, lebo ponuka bola vždy oklieštená. Kurz mi dovoľuje poistiť túto stávku a ja tak aj urobím. Veľa šťastia.

Ak nechceš premeškať žiadnu analýzu, dostávaj ich zadarmo priamo na svoj mobil, viac info TU


Futbal/Slovensko2/1.9.2019/10:30h
Žilina B – Šamorín
TIP: 1X a padne nad 2,5g
KURZ: 1,80


VIP analýza znamená, že tip bude vopred zaslaný iba našim klientom. Podmienky pre vstup do tejto skupiny sa dozvieš TU. Analýzam sa venuje Peter, člen nášho tímu.

Štatistiku za túto sezónu nájdeš TU a verifikáciu VIP analýz TU.

Autor: Peter (slovenskaliga.sk)

Zdielaj
Cyklistika DOXXbet vstupny bonus 2000 EUR