FREE ANALÝZY na 3 zápasy z 5.kola 1.ligy

Od dnes budem prinášať aj FREE analýzy pre všetkých, kde spíšem aj kratučkú analýzu. Jedná sa o tipy s nízkou dôverou, ktoré hrám tak povediac za drobné na sledovačku s vkladom 1/10. Vyššie dôvery sú len vo VIP balíku. Verím že aj tak sa bude tipom dariť, verím im, ale iba za najnižší vklad. Tieto tipy nebudú verifikované.

Senica – Nitra

Senica získala prvé body, bolo to len otázkou času, mužstvo sa začína pekne kryštalizovať, postupne budú stúpať aj v tabuľke podľa mňa. Posilňujú stále a na takmer každom poste. Nitra vyzerá od zápasu k zápasu lepšie, ale nikto nevie aká je atmosféra na pozadí kde sa chystá na Nitru žaloba a pod. Senica je pre mňa favorit. Tip nájdeš dole v článku.

Trnava – Sereď

Trnava sa taktiež pekne kryštalizuje, začína im to dobre fungovať. Vlasko, Pačinda, Yao a spol hrajú solídne. V Dunajskej síce prehrali ale boli dobrým súperom a bol to pekný zápas. Sereď po tom ako u nich našli koronu spolu netrénovali, dvoch hráčov majú v karanténe stále. Sereď vie góly dávať ale aj inkasovať. Trnava detto, inkasovala aspoň 1 gól v každom zápase. Sereď bude určite namotivovaná na Trnavu, je pre nich lokálne mini derby a budú chcieť vytiahnuť v Trnave. Tip nájdeš dole v článku.

Ružomberok – Pohronie

Pohronie sa pekne chytilo, Ruža naopak upadá a vedne. Uvidíme ako to bude pokračovať, majú v tíme viacero zranení. Začínajú sa dávať dokopy, mali by už poniektorí aj nastúpiť. Problém majú hlavne vpredu, v zadu to ako tak funguje. Pohronie nepríde hrať útočný futbal, ale budú čakať na svoju príležitosť. Minulé kolo sa chytili proti Žiline, budú chcieť bodovať, ale nie bezhlavo. Pre mňa underový zápas. Tip nájdeš dole v článku.

VIP analýza
VIP analýza
VIP analýza

Senica – Nitra
TIP: dvojtip 1X obaja dajú gól (2,19)
vklad: 1/10

Trnava – Sereď
TIP: dvojtip 1X obaja dajú gól (2,12)
vklad: 1/10

Ružomberok – Pohronie
TIP: under 2,5 (1,84)
vklad: 1/10

Viac info o VIP balíku nájdeš TU

Zdielaj