Komentár: Sú Slováci iba fanúšikmi úspechu?

Už dlhodobo sa zamýšľam, aký sme národ. Sme hrdý, sme pyšný, sme bojovný, sme…. sme všetko, ale iba kým sa darí. Nejde iba o reprezentáciu, stačí sa pozrieť na našu ligu. Keď ste v čele, nosia Vás na rukách, keď prehrávate, za tie vulgarizmy by sa nehanbil nejeden asociál.

Nehovoriac o tom, že vždy niekto musí byť posledný a vždy musí niekto prehrať. Čiže by sme mali stále len niekomu nadávať, za to že si dovolil prehrať? Popravde sa to aj deje v každom ligovom zápase, keď si čítam komentáre pod prehratým zápasom.

Bohužiaľ toto je pravé zrkadlo nás, hrdých Slovákov. Je to škoda, lebo sa jedná o šport, kde sú prehry bežné. Na tom to je postavené. Nadávaš na trénera? Prečo si neurobíš licenciu a nejdeš sa pokúsiť ty trénovať a dokázať všetkým že si mal pravdu a všetci okrem teba sú neschopní?

Niekedy by som sa išiel pozrieť na všetkých internetových kritikov, k nim do práce, či im niekto vulgárne nadáva pri ich práci. Či ich tiež niekto denne osočuje cez internet a či naozaj podávajú každý deň 120% výkon a nikdy sa neuliali a pod. Mali by sa zamyslieť títo anonymní ľudia. Kým nejde o život, nejde o nič.

Názory typu, na čo som si kúpil lístok mohol som tie peniaze radšej prepiť. Aj takéto komentáre sa objavujú od našich ‘fanúšikov’. Krásny futbalový večer, keď k nám pricestujú hviezdy ako Modrič. Samozrejme frustrácia z prehry je normálna, ale odtiaľ potiaľ.

My Slováci sa proste sťažujeme na hráčov, trénerov, politikov, prezidentov, primátorov, vedúcich, šéfov, podnikateľov, lekárov, učiteľov, proste úplne na všetkých, ale zabudli sme sa v prvom rade pozrieť na seba a čo sme my urobili pre zlepšenie danej situácie. Kritizovať vie každý…

Verím že toto je výplod iba internetu, kde vládne anonymita a moc kritizovať všetkých a všetko (okrem seba samozrejme). Verím že tých normálnych je stále viac a futbalové večere ako ten včerajší si užijeme kľudne opäť s dúfaním v lepší výkon a výsledok pre Slovensko.

Vybrali sme zopár komentárov, ale museli sme hľadať dlho, aby boli aspoň ako tak na zverejnenie.

Nájdu sa aj iní chvalabohu
Zdielaj
Cyklistika DOXXbet vstupny bonus 2000 EUR