Predstavíme si hráčov a filozofiu nováčika Inter Bratislava

Zverenci trénera Richarda Slezáka už tento víkend odštartujú nový ročník II. ligy 2017/2018, domáce zápasy Inter odohrá na futbalovom štadióne v Stupave. Letná príprava bola krátka, a preto sa muselo pracovať intenzívne. Tento týždeň prebieha finálna fáza prípravy na novú sezónu, či už v tréningovom procese, v zmenách v kádri alebo v infraštruktúre.

Drobné zmeny nastali aj v realizačnom tíme, ku ktorému sa pripojil Roman Kratochvíl, ktorý postupom do druhej najvyššej súťaže ukončil svoju hráčsku kariéru. V nasledujúcej sezóne sa predstaví ako manažér „A“ tímu. Nastali aj pohyby v tíme. Z minuloročného kádra do Rakúska odišli Anguš a Ščavnický, Hrnko novú sezónu odštartuje v Púchove, Vozár a Šatala sa po ukončení hosťovania vrátili do Trenčína. Na začiatku letnej prípravy bol už avizovaný odchod Ayouba a Palica do zahraničia. Všetkým chalanom ďakujeme za ich prínos v klube.

Do kádra Interu prišlo niekoľko nových tvárí. Prekop (krídelník) a Klooster (obranca) sú posilami z Trenčína, na poste brankára sa predstaví Strelčík z Púchova, k tímu sa pripojil aj Štrba (stopér) z Trnavy a Labuda (obranca) zo Zvolena, Obiechina (krídelník) prišiel z Nigérie a z dorastu bol vybratý Kaman (útok).

Hneď prvý zápas je veľká výzva pre nás. Máme danú jasnú filozofiu, a to vštepiť našu hru súperovi. Samozrejme nie sme naivní, sme nováčikom v tejto lige a MŠK Žilina B je jeden z najdominantnejších tímov v tejto lige na domácom ihrisku. Avšak my chceme byť darcami myšlienky, chceme byť aktívni,“ povedal tréner Richard Slezák.

Súpiska:
Brankári: Kollár, Strelčík
Obrancovia: Labuda, Petráš, Štrba, Tóth, Vaculík, Klooster
Stredopoliari: Baldovský, Fedor, Kochan, Obiechina, Osmani, Prekop, Špak F., Špak P.
Útočníci: Kaman, Šulc

autor: fkinterbratislava.sk
foto: fkinterbratislava/fb

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur