Príprava mužov Podbrezovej pred začiatkom Fortuna ligy

Príprava na ďalšiu Fortuna ligovú sezónu mužov FK Železiarne Podbrezová začala v stredu 14.júna 2017 pod vedením trénera Karola Praženicu spolu s asistentmi Jánom Gajdošíkom, Petrom Borošom a kondičným trénerom Andrejom Cabanom. Hráči v úvodných tréningoch absolvujú pravidelné testy fyzickej zdatnosti a postupne sa naplno zahryznú do tréningových dávok, ktoré na nich čakajú. Úvodné štyri týždne prípravného obdobia prebehnú v domácich podmienkach na ihrisku vo Valaskej a v Zelpo aréne. Následne káder železiarov zamieri na letné sústredenie v českom meste Třemošnice – Starý Dvůr, ktoré je na programe v termíne 10.7. – 15.7.2017.

Hráčsky káder FK Železiarne Podbrezová:
Brankári: Martin Kuciak, Patrik Lukáč, Samuel Vavrúš
Hráči v poli: Jaroslav Kostelný, Ján Krivák, Lukáš Migaľa, Matúš Turňa, Lazar Djordjević, Daniel Magda, Ľuboš Kupčík, Miroslav Viazanko, Adrián Kačerík, Adam Lipčák, Kamil Kuzma, Dejan Peševski, Endy Opoku Bernadina, Viktor Jedinák, Matúš Mikuš, Luka Pejović, Andrej Rendla, Michal Breznanik.
Noví hráči, ktorí sa zapojili do prípravy : Tomáš Gerát (na skúške z MFK Ružomberok), Adrián Kopičár (na skúške z FK Senica). Ďalší hráči sú v štádiu riešenia.

V novom ročníku ligy už nebudú v kádri Podbrezovej figurovať : Matej Kochan (prestup do MFK Ružomberok), Patrik Vajda (prestup do Györi ETO FC), Pablo Podio (prestup do FC Fastav Zlín) a Róbert Polievka (ukončenie hosťovania z FK DAC Dunajská Streda)
zdroj: http://www.zpfutbal.sk

Zdielaj
DOXXbet bezrizikova stavka 20 eur